Rate this post

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، صمد مرفاوی در مورد عملکرد تیم های لیگ برتری گفت: خوشبختانه نسبت به سال گذشته پیشرفت محسوسی داشتیم هم به لحاظ تفکرات فنی و هم به لحاظ تکتیکی. اما یکی از دلایل افت فوتبال ما تعطیلات پی در پی برای اردوهای تیم ملی بود که این مسئله باعث گله مندی سرمربیان و بازیکنان تیم ها شد زیرا تا آنها بر شرایط آمادگی کامل می رسیدند بازی ها قطع می شد و آنجا مجددا مجبور بودند یک برنامه ریزی برای تعطیلات خود انجام دهند. این مسئله هم به تیم ها ضربه زده و هم جذابیت مسابقات را از بین برد و زمانی که مجدد لیگ شروع می شد دوباره تیم ها شرایط خوبی پیدا می کردند و در مجموع عملکرد تیم ها در نیم فصل اول قابل قبول بود.

وی در مورد شرایط استقلال هم اظهار داشت: آبی پوشان شروع خوبی نداشتند و نوسان زیادی در طول نیم فصل اول اتفاق افتاد اگرچه در هفته های پایانی نمایش قابلی قبولی داشتند اما امتیازات زیادی را در ابتدای فصل از دست دادند و حالا باید تلاش کنند تا در نیم فصل دوم بتوانند این امتیازات را با پیروزی بر حریفان جبران کرده و خود را به بالای جدول برسانند.

مرفاوی خاطرنشان کرد: عدم آمادگی جسمانی در ابتدای فصل، ضربه زیادی به استقلال زد. همچنین جذب بازیکنان که نتوانستند رضایت هواداران را برآورده کنند باعث شد تا نتوانیم شاهد بازی های خوب از استقلال باشیم. اما امیدوارم با شروع فصل نقل و انتقالات این فصل، آبی پوشان بتوانند بازیکنانی را جذب کنند که با کیفیت بوده و برای استقلال مفید باشد.

سرمربی سابق استقلال در ادامه یادآور شد: در ابتدای فصل سه بازیکن خارجی به استقلال آمدند که دو تن از آنان اصلا در حد و اندازه های این تیم نبودند و نتوانستند بازی های خوبی هم ارائه دهند بنابراین اعتقاددارم اگر قرار است چنین بازیکنان خارجی برای نیم فصل دوم به خدمت بگیریم بهتر است از جوانانمان استفاده کنیم زیرا هم آینده دار هستند و هم می توانند بازی های خوبی از خود ارائه دهند و هم سالها در استقلال تجربه کسب کرده و هم این نوید را به مدیران بعدی بدهند که نیاز به خرید بازیکنان بی کیفیت ندارند. استقلال باید اگر می خواهد بازیکنان خارجی برای نیم فصل دوم به خدمت بگیرد حتماً بازیکنی را جذب کندکه بتواند برای این تیم مفید واقع شود.

وی در پاسخ به این پرسش که این روزها گفته می شود از بین سید حسین حسینی و سید مهدی رحمتی، یکی باید از استقلال برود، گفت: من یکی از مربیانی هستم که همیشه دوست دارم دو دروازه بان خوب داشته باشم. دو گلری که بتوانند دروازه تیمشان را بیمه کرده و با عملکردهای خوبشان، آرامش را به بازیکنان منتقل کنند. استقلال همیشه دو دروازه بان خوب داشته و این درسالهای گذشته هم اینچنین بوده است. این روزها کسی که می تواند دروازه بان اول را در استقلال انتخاب کند، سرمربی تیم است. اگر قرار باشد رحمتی و حسینی یک بازی در میان به میدان بروند بهتر است یکی از این دو از این تیم برود. اتفاقی که برای حسینی افتاد و از تیم ملی خط خورد، این بازیکن را بسیار عصبی کرد و این تجربه و مهارت سرمربی است که حالا با دو دروازه بان خود به گونه ای رفتار کند که بتواند دو دروازه بان را سرحال نگه داشته و از آن ها استفاده کند بنابراین باید مشخص شود که کدام یک دروازه بان اول و کدام یک دروازه بان دوم است. به نوشته مهر، سرمربی سابق استقلال در پایان افزود: امیدوارم آبی پوشان بتوانند با جذب بازیکنان خوب و باکیفیت نیم فصل دوم را پرقدرت شروع کرده و اگر می خواهند به قهرمانی دست پیدا کنند باید تلاش کنند امتیازات لازم را کسب کرده تا بتوانند جام را بالای سر ببرند.

۱۱۰

پی اس کلاب
لینک کوتاه این آهنگ
http://ps-club.ir/254/
پخش آنلاین
کد پخش آنلاین برای استفاده در وبلاگ و وبسایت
tag