Rate this post

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، رضا قوچان‌ن‍ژاد یکی از گزینه‌های مدنظر تراکتورسازی همراه با خانواده خود در ترکیه به سر می‌برد و گفته می‌شود او با زنوزی، مالک باشگاه تراکتورسازی، مذاکره کرده و طرفین از لحاظ مالی به توافقات خوبی با یکدیگر دست یافتند و اگر اتفاق خاصی رخ ندهد گوچی به این تیم تبریزی می‌پیوندد.

همسر قوچان‌نژاد موافق بازی کردن این بازیکن در ایران نیست و علاوه بر این قوچان‌نژاد بر سر مدت قرارداد با تراکتورسازی‌ها به مشکل خورده است چراکه او خواهان عقد قرارداد کوتاه مدت است اما سرخ‌پوشان تبریزی قصد دارند قرارداد بلندمدت با گوچی ببندند، همین مسائل باعث شده طرفین هنوز به توافق نهایی نرسند. اگر طرفین در همه موضوعات با یکدیگر به توافق برسند در آن صورت گوچی مشکلی برای پیوستن به تراکتورسازی ندارد و با این تیم تبریزی قرارداد می‌بندد.

در عین حال همچنان پرونده او با پرسپولیس بسته نشده و سرخ‌پوشان پایتخت این شانس را دارند که در صورت عدم توافق قوچان‌نژاد با تیم تبریزی او را حتی برای یک نیم فصل جذب کنند، البته این موضوع به شرطی است که این بازیکن کمی از شرایط بالای مالی خود پائین بیاید. به هرحال به نظر می‌رسد باید سرخ‌پوش شدن قوچان نژاد را قطعی دانست. به نوشته برنا، به قول یکی از نزدیکانش گزینه‌ای بهتر از پرسپولیس برای این ملی‌پوش سابق ایران نیست.

۱۱۰

پی اس کلاب
لینک کوتاه این آهنگ
http://ps-club.ir/1320/
پخش آنلاین
کد پخش آنلاین برای استفاده در وبلاگ و وبسایت
tag