Rate this post

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، کارلوس کی روش بعد از بازی تیم ملی فوتبال ایران و عراق در جام ملت های آسیا گفت: حتی بنده هم بعد از بازی خسته هستم. این نشان می دهد بازی پرفشاری را شاهد بودیم. هواداران دو تیم از این بازی لذت بردند.

وی افزود: در نیمه اول ما حاکم میدان بودیم و دو موقعیت خوب داشتیم که نتوانستیم از آن استفاده کنیم. در نیمه دوم برنامه ایران تغییر کرد و ترجیح دادیم روی ضد حملات کار کنیم و اجازه بدهیم عراق کارش را انجام بدهد. بازی در نیمه دوم تقسیم شد. ما و عراق یک فرصت داشتیم. این بازی برای روحیه ای که لازم داشتیم خوب بود.

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران درباره اینکه تیمش محک خوبی مقابل عراق خورد و پیش بینی اش از مسیر پیش روی ایران، تصریح کرد: نگاه بنده اینطور است که تیم نیاز به استراحت دارد. باید از نظر روحی و روانی خودمان را برای بازی های بعدی آماده کنیم. جام ملت ها از این به بعد شروع می شود. از اینجا به بعد همه چیز برای برنده و هیچ چیز برای بازنده است. باید نگاهمان دقیق باشد و تمرکز زیادی داشته باشیم.

کی روش ادامه داد: امروز شاهد حضور سه تیم خوب در زمین بودیم. ایران، عراق و تیم فوق العاده داوری که تصمیمات خوبی گرفت و نشان داد تجربه بالایی دارد. ما سه هدف داشتیم. اول اینکه صعود کنیم. دومین هدف این بود که به عنوان تیم اول صعود کنیم. هدف سوم این بود که به تمام بازیکنانی که آمادگی دارند بازی بدهیم. ما امروز پنج تغییر داشتیم و همه ثابت کردند آماده حضور در زمین هستند.

وی در پاسخ به سئوال خبرنگار مهر مبنی بر اینکه آیا باتوجه به تغییرات در ترکیب تیم ملی، برای بازی های بعدی سورپرایزی در ترکیب خواهد داشت؟ تاکید کرد: به این مسائل شگفتی نمی گویم. ۲۳ بازیکن داریم که همه آماده حضور در زمین هستند. بازی به بازی تغییراتی که به منافع تیم کمک کند را انجام می دهیم.

مهر

۱۱۰

پی اس کلاب
لینک کوتاه این آهنگ
http://ps-club.ir/1421/
پخش آنلاین
کد پخش آنلاین برای استفاده در وبلاگ و وبسایت
tag