Rate this post

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، تیم ملی روز گذشته اولین بازی خود را در مسابقات جام ملت های آسیا با برتری ۵ گله مقابل یمن به پایان رساند تا امیدها برای کسب عنوان قهرمانی این رقابت‌ها بین فوتبالدوستان افزایش یابد.

حمید درخشان بازیکن سابق تیم ملی ایران درباره این بازی به ایلنا گفت: تیم ملی این تورنمنت را به بهترین شکل آغاز کرد و نمایش فنی و تاکتیکی خوبی نیز از بازیکنان و تیم ملی شاهد بودیم. برد با این نتیجه مطمئنا تاثیرات خوبی را از نظر روانی بر روی تیم می‌گذارد و همچنین باعث می‌شود دیگر حریفان حساب ویژه‌ای روی ایران باز کنند. البته تیم یمن حریف قدرتمندی برای ایران نبود ولی بازیکنان ایران تمام توانشان را در این بازی به کار گرفتند.

او در خصوص آینده تیم ملی در این بازی ها گفت: قطعا در تیم ملی در ادامه راه تغییراتی شاهد خواهیم بود و با حریفانی روبرو می‌شود که شرایط متفاوت و بهتری نسبت به یمن دارند. همه این تیم‌ها حتما تیم ما را آنالیز و نقاط ضعف و قوت ما را شناسایی می‌کنند و با شناخت کامل مقابل ما حاضر می شوند و به همین علت شرایط تیم ملی در بازی‌ها و مراحل پیش رو سخت‌تر می‌شود.

درخشان صحبت های کارلوس کی روش سرمربی ایران در کنفرانس مطبوعاتی دیشب را به ضرر تیم ملی دانست و گفت: کی روش این روز ها باید تمام تمرکزش را روی تیم ملی و جام ملت ها بگذارد و خود را درگیر این حواشی نکند و صحبت از برانکو ایوانکوویج و پرسپولیس در این شرایط لزومی ندارد و حتی می تواند به ضرر تیم ملی تمام شود.

۴۵۱

پی اس کلاب
لینک کوتاه این آهنگ
http://ps-club.ir/600/
پخش آنلاین
کد پخش آنلاین برای استفاده در وبلاگ و وبسایت
tag