Rate this post

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، تیم ملی فوتبال ایران روز گذشته در آخرین دیدار خود در مرحلۀ گروهی جام ملت‌های آسیا۲۰۱۹ به مصاف تیم عراق رفت که این دیدار در نهایت با تساوی بدون گل به پایان رسید.

بسیاری از مردم ایران به این دیدار به چشم بازی انتقامی نگاه می‌کردند، چرا که در دورۀ گذشته جام ملت‌ها، عراق پس از کسب تساوی ۳-۳ مقابل تیم ملی دروقت‌های اضافی، توانست در ضربات پنالتی ایران را از دور مسابقات حذف کند. اما اتفاقی که باید رخ نداد و ملی‌پوشان با استراتژی نسبتاً دفاعی کی‌روش مقابل عراق صف‌آرایی کردند و نتوانستند نتیجه‌ای بهتر از تساوی کسب کنند.

یکی از بازیکنانی که در دورۀ گذشته مقابل عراق عملکرد درخشانی داشت، رضا قوچان‌نژاد، مهاجم سابق تیم ملی بود. این بازیکن در وقت‌های اضافه، گل سوم تیم ملی را به ثمر رساند تا امیدهای ایران برای صعود به مرحلۀ بعد را زنده نگه داشته باشد.

قوچان‌نژاد پس از نیمکت‌نشینیِ مطلق در جام‌جهانی ۲۰۱۸ ، با انتشار پیامی ناگهانی از تیم ملی خداحافظی کرد تا بسیاری بر این باور باشند که مشکلاتی بین او و کی‌روش وجود دارد.

سروین بیات، همسر رضا قوچان‌نژاد در واکنش به تساوی ناامیدکنندۀ روز گذشته ایران مقابل عراق، پیام جالبی خطاب به همسر خود منتشر کرد که در واقع محتوای این پیام طعنۀ سنگینی به سرمربی تیم ملی به شمار می‌رود.

۱۱۰

پی اس کلاب
لینک کوتاه این آهنگ
http://ps-club.ir/1434/
پخش آنلاین
کد پخش آنلاین برای استفاده در وبلاگ و وبسایت
tag