Rate this post

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، محمد پنجعلی گفت: تیم ما یکی از مدعیان اصلی این دوره از مسابقات است. ملی پوشان ما شرایط خوبی دارند، تمرینات منظمی را پشت سر گذاشته و با توجه به اینکه یک اردوی بسیار خوب را در قطر برگزار کرده اند، همه امیدوارند این تیم بتواند در پایان به قهرمانی دست پیدا کند.

وی تاکید کرد: دو بازی تدارکاتی خوب هم برگزار کردیم که نتیجه آن مهم نیست و هدف این است که بازیکنان از این دو دیدار تدارکاتی نهایت استفاده را برده و هماهنگی کامل دست پیدا کردند. من اعتقاد دارم می توانیم فینالیست این دوره از جام ملت ها باشیم.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا تیم ملی کشورمان شانسی برای قهرمانی دارد یا خیر، گفت: تیم باتجربه و خوبی داریم. بازیکنانی که در اروپا بازی می کنند و از تجارب بالایی برخوردارند و بازیکنانی هم که در لیگ داخلی هستند از بهترین ها هستند. من اعتقاد دارم اگرچه کار سختی در پیش داریم اما می توانیم هجومی بازی کرده و حریفانمان را شکست دهیم. البته کره و ژاپن حریفان اصلی ما در این دوره از مسابقات هستند ولی با توجه به تجربه ای که کادر فنی تیم ملی دارد، مطمئناً هیچ حریفی را دست کم نخواهد گرفت. بنابراین انتظار داریم با یک نمایش خوب در این دوره از مسابقات به فینال این بازی ها راه پیدا کنیم. به نوشته مهر، وی در پایان خاطرنشان کرد: امیدوارم با تجاربی که کادر فنی و بازیکنان ما در این ۸ سال که کنار یکدیگر بوده اند به دست آورده اند، تیم ملی بتواند در جام ملت های آسیا به مقام قهرمانی دست پیدا کرده و بعد از ۴۳ سال مردم را خوشحال کند.

۱۱۰

پی اس کلاب
لینک کوتاه این آهنگ
http://ps-club.ir/324/
پخش آنلاین
کد پخش آنلاین برای استفاده در وبلاگ و وبسایت
tag