Rate this post

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، فرهاد حمیداوی مالک باشگاه پدیده درباره وضعیت بدهی سوبا بازیکن پیشین و ساحل عاجی پدیده گفت: ما به دلیل برخی مشکلات تاکنون نتوانستیم این بدهی را پرداخت کنیم. آخرین فرصت پرداخت بدهی سوبا امروز است و اگر تا پایان وقت امروز بدهی سوبا پرداخت نشود، فیفا فردا از ما شش امتیاز کم می‌کند.

در حالی که برخی از رسانه‌ها از حل شدن پرداخت بدهی سوبا خبر داده بودند، اما حمیداوی این خبر را تکذیب کرد و افزود: اگر مشکل حل شده بود که اکنون ما در حال جشن گرفته بودیم. هنوز مشکلات باقی مانده و بدهی پرداخت نشده است.

وی از عدم توجه مسئولان به تیم پدیده در راستای حل این مشکل گلایه کرد و گفت: همه زمین و زمان می‌خواهند تیم ما زمین بخورد و فدراسیون هیچ کمکی به ما نکرده است. ما می‌خواستیم با تاج رئیس فدراسیون تماس بگیریم و به ما در راه پرداخت این مبلغ کمک کند، اما موفق نشدیم و گویا در امارات حضور دارد.

وی افزود: در حال رایزنی با چند نفر در خارج از کشور هستیم تا از طریق آن‌ها بتوانیم این پول را پرداخت کنیم و امیداوریم این مشکل حل شود.

حمیداوی در پایان درباره لیست یحیی گل محمدی برای خرید نیم فصل نیز گفت: گل محمدی امروز لیستی را در اختیار ما قرار داده است، اما من به دلیل مشکل سوبا هنوز به دفتر کارم نرفتم و از اسامی این لیست خبر ندارم.

گفتنی است سوبا دیارا مبلغ ۱۳۵ هزار دلار از تیم پدیده طلب دارد.

باشگاه

۴۵۱

پی اس کلاب
لینک کوتاه این آهنگ
http://ps-club.ir/726/
پخش آنلاین
کد پخش آنلاین برای استفاده در وبلاگ و وبسایت
tag