Rate this post

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، رضا شاهرودی مربی تیم فوتبال امید ایران و دستیار زلاتکو کرانچار در مورد پیروزی ایران برابر ویتنام که با دو گل اتفاق افتاد، در گفتگو با خبرنگار ما گفت: بازی خوبی بود ویتنام آمده بودبازی بسته ای انجام دهد و گل نخورد و خوب هم شروع کرد ولی دوام نیاورد و از همان جا که آسیب پذیر بودند، گل خوردند و گل دوم هم باهوش سردار آزمون ثبت شد.

شاهرودی حرف هایش را اینگونه ادامه داد: این طور تیم ها نمی توانند مانع ما باشند. ما راحت این تیم ها را شکست می دهیم. بازی با عراق باید تمرکز بیشتری داشته باشیم تا اتفاقات گذشته تکرار نشود و انتقام بازی قبلی در جام ملت ها را بگیریم و با سرگروهی به مرحله بعدی برویم. باید برای انتقام با عراق بازی کنیم.

مربی تیم امید در ادامه با اشاره به اینکه کی روش به چند بازیکن برای بازی های بعدی استراحت داده بود، بیان کرد: سرمربی تیم به چند نفر استراحت داده بود و شاید هم خواسته بود نفرات دیگر را امتحان کند. اگر در نیمه دوم تمام توان را نگذاشتند طوری بود که تیم در بازی های بعدی تحلیل نرود.

شاهرودی در پاسخ به این سوال که خروج سردار هم در راستای همین موضوع بوده، عنوان کرد: بله به خاطر همین بود. سردار ۲ گل زده بود؛ به نوعی این تصمیم طبیعی بود تا از مصدومیت هم جلوگیری شود.

بازیکن سابق پرسپولیس و تیم ملی در پاسخ به این سوال که عراق هم یمن را با سه گل شکست داد و این سوال که آیا این موضوع می تواند پیروزی پر گل ایران در بازی اول را تحت تاثیر قرار دهد، اینگونه توضیح داد: نه من دوست ندارم به این چیزها فکر کنم. باید به یک بازی خوب فکر کنیم چون تیم ها و همینطور عراق از بازی مقابل ما می ترسند.

وی در پایان در مورد تیم امید هم گفت: با تیم امید فردا به قطر می رویم. این اردوها خیلی می تواند به ما کمک کند و ما می رویم تا فقط قهرمانی را به دست بیاوریم.

ورزش سه

۴۵۱

پی اس کلاب
لینک کوتاه این آهنگ
http://ps-club.ir/1006/
پخش آنلاین
کد پخش آنلاین برای استفاده در وبلاگ و وبسایت
tag