Rate this post

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، علی پروین ده‌ها سمت در باشگاه پرسپولیس داشت. او بازیکن، کاپیتان، مربی، سرمربی، عضو هیات مدیره و مدیرعامل باشگاه بوده و حالا به دنبال آن است تا در صورت امکان، خریدار کل سهام باشگاه با کمک دوستان صمیمی اش شود.

پروین که بین پرسپولیسی‌ها به «سلطان» شهرت دارد، عصر روز شنبه و در حاشیه دیدار خیریه سرخ و آبی‌ها مقابل تیم رسانه ورزش که برای بزرگداشت یاد بهرام شفیع و ایرج دانایی فرد برگزار شده بود، در حلقه رفقای قدیمی و صمیمی اش گرفتار شد. او در بین آنها، برای دقایقی به صحبت پرداخت که بخشی از صحبت هایش جالب به نظر می‌رسید.

این پیشکسوت فوتبال کشورمان در بین حرف هایش، به اتفاقات پرسپولیس هم اشاره داشت. یکی از افرادی که در این جلسه حضور داشت، به ما گفت: «پروین اعتقاد دارد نباید باشگاه پرسپولیس، گادوین منشا را به این سادگی رد کند. منشا در لیگ کم گل زده، اما خیلی می‌دود و تاثیرگذار است. در لیگ قهرمانان آسیا هم پرسپولیس را تا فینال برد. خیلی بازیکن خوبی است. به این راحتی نباید منشا را رد کنند، حیف است.»

البته پروین به تازگی محتاط شده و کمتر به سراغ انتقاد از افراد مختلف می رود به همین علت، در مصاحبه های رسمی اش از جدا شدن منشا انتقاد نکرده ولی در جمع دوستانش، این موضوع را مطرح می کند.

خبرورزشی

۴۵۱

پی اس کلاب
لینک کوتاه این آهنگ
http://ps-club.ir/367/
پخش آنلاین
کد پخش آنلاین برای استفاده در وبلاگ و وبسایت
tag