Rate this post

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، پرسپولیسی‌ها ظهر دیروز تهران را به مقصد دوحه قطر ترک کردند. قبل از شروع این مسافرت، فرصت کوتاهی داشتیم تا با سیامک نعمتی به صحبت بپردازیم. سیامک که یکی از خوب‌های پرسپولیس به حساب می‌آید، در مورد شروع اردوی سرخپوشان در قطر گفت: «از وقتی تمرینات برای فصل جدید آغاز شده، بازیکنان فشار زیادی را تحمل کرده‌اند. البته این موضوع کاملاً طبیعی است زیرا تعطیلی نیم‌فصل، زمانی برای بدنسازی است.»

این بازیکن اضافه کرد: «ما باید خودمان را برای نیم‌فصل بسیار سنگینی آماده کنیم. حداقل ۲۲ بازی در پیش است و باید برای تک‌تک‌شان آماده شویم. در اردوی قطر قرار است صبح و عصر تمرین کنیم. بازیکنان جدید هم کنارمان هستند. البته بازیکنان ملی‌پوش دیرتر می‌رسند، اما تا جایی که من می‌دانم، همه چیز روی روال است و کارمان را انجام می‌دهیم. آنجا هم برنامه‌های بدنسازی داریم و هم بازی تدارکاتی. مطمئناً اتحادمان چندبرابر خواهد شد و با یکدلی، این اردو را به پایان می‌رسانیم. شاید فشار زیادی را تحمل کنیم ولی می‌خواهیم بهترین روزهای‌مان را پشت‌سر بگذاریم.»

نعمتی افزود: «همه بازیکنان برای ادامه دادن تمرینات بدنسازی کاملاً آماده هستند و می‌دانیم فقط در این اردو است که می‌توانیم برای قهرمانی آماده شویم. ۱۵ هفته تا پایان فصل باقی‌مانده و اگر می‌خواهیم بار دیگر به قهرمانی برسیم، باید از این فرصت استفاده کنیم و در ۱۵ بازی آینده با قدرت ظاهر شویم. بازیکنان بسیار خوبی داریم که با اضافه شدن یاران جدید، تیم‌مان قطعاً قدرتمند می‌شود و همچنین برانکو هم به ما کمک می‌کند تا بهترین امتیازات را کسب کنیم. بازیکنان ما باتجربه هستند و ان‌شا‌ءالله مثل همیشه مورد حمایت هواداران باشیم تا یک افتخار دیگر برای باشگاه رقم بزنیم. از هیچ دیدار و امتیازی نمی‌توانیم بگذریم. امیدوارم با کمک هواداران تیم، به این خواسته‌مان برسیم.»

نعمتی در پایان گفت: «نیم‌فصل دوم می‌تواند برای پرسپولیس فراموش‌نشدنی باشد. هنوز مدعی درجه یک قهرمانی هستیم و باید در لیگ قهرمانان آسیا هم به میدان برویم. کارمان سخت است به خصوص که رقابت‌های جام‌حذفی هم اضافه می‌شود ولی چاره‌ای نیست. ما به مربیان تیم اعتماد داریم و می‌دانیم در بهترین شرایط فنی و تاکتیکی به ایران برمی‌گردیم و مهیای ادامه رقابت‌های لیگ می‌شویم. ان‌شا‌ءا… دیگر مصدومی در تیم‌مان باقی نماند و بتوانیم در کنار هم، بهترین اتفاقات را رقم بزنیم.»

خبرورزشی

۴۵۱

پی اس کلاب
لینک کوتاه این آهنگ
http://ps-club.ir/727/
پخش آنلاین
کد پخش آنلاین برای استفاده در وبلاگ و وبسایت
tag