Rate this post

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، مصاحبه اخیرکارلوس کی‌روش علیه برانکو و تیمش و زیر سؤال بردن پرواز چارتر پرسپولیس به ژاپن به مهم‌ترین سوژه فوتبال ایران و به ویژه کمپ اسپایر قطر تبدیل شده است. بازیکنان پرسپولیس در پستی مشترک و البته بدون اسم آوردن و در طعنه به کارلوس کی‌روش این اتفاق را حسادت به خاطر کسب افتخار خواندند. حسین ماهینی هم نوشت: «اگه با اتوبوس به ژاپن می‌رفتیم این اتفاقات نمی‌افتاد و…!»

دیروز هم سیدجلال حسینی واکنش ملایمی نشان داد و در صفحه شخصی اش نوشت: «هرچه تعداد بدخواهان بیشتر شود یک‌صدا، یک‌دل و با انگیزه هرچه بیشتر به مبارزه با آنان خواهیم رفت و بی‌ادعا خواهیم جنگید.» تا دیروز اگر همه اعتقاد داشتند این ماجرا یک دعوای هدفمند میان کی‌روش و برانکو دو مربی موفق در فوتبال ایران است، اما حالا همه پرسپولیسی‌ها متفق‌القول به این نتیجه رسیده‌اند سرمربی تیم ملی با یکی از دو تیم محبوب ایران و آسیا مشکل دارد! پیشکسوتان پرسپولیس از جمله افشین پیروانی و مهرداد میناوند و… جواب‌های تندی به مصاحبه کارلوس کی‌روش دادند، اما بازیکنان پرسپولیس به توصیه بزرگتر‌ها تصمیم گرفتند قبل از بازی با عمان مصاحبه نکنند! پرسپولیسی‌ها که در میان آنان شاگردان قدیمی کی‌روش هم دیده می‌شوند، اعتقاد دارند این دعوای بی‌خود و بی‌جهت و مصاحبه علیه تیم قهرمان ایران و دیگران بدین خاطر است که اگر خدای ناکرده تیم ایران نتیجه نگرفت، مرد پرتغالی توجیهی برای ناکامی خود داشته باشد و آن را گردن برانکو و پرسپولیسی‌ها بیندازد. بر همین اساس بازیکنان پرسپولیس به توصیه باتجربه‌ها تصمیم گرفته‌اند قبل از بازی با عمان سکوت اختیار کرده و جواب سرمربی تیم ملی ایران را ندهند، اما این سکوت دائمی نیست!

شنیدیم پرسپولیسی‌ها تصمیم گرفته‌اند جواب دندان‌شکنی به کارلوس کی‌روش بدهند، اما به وقتش! بازیکنان قرمزپوش خوب می‌دانند هر مصاحبه و حرفی می‌تواند بهانه دست کارلوس کی‌روش بدهد. مردی که او هم با زیرکی آگاه است کمتر کسی در این شرایط و وسط جام ملت‌ها علیه تیم ملی کشورش و سرمربی آن حرف می‌زند. پس منتظر مصاحبه تند و پاسخ دندان‌شکن بازیکنان پرسپولیس به کارلوس کی‌روش در آینده‌ای نزدیک باشید.

خبرورزشی

۴۵۱

پی اس کلاب
لینک کوتاه این آهنگ
http://ps-club.ir/1765/
پخش آنلاین
کد پخش آنلاین برای استفاده در وبلاگ و وبسایت
tag