Rate this post

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، سید حسین حسینی، سنگربان استقلال تهران پس از کنار گذاشته شدن از لیست بازیکنان تیم ملی جهت شرکت در مسابقات جام ملت‌های آسیا، شب گذشته در صفحه رسمی اینستاگرام خود تصویری با پیراهن استقلال منتشر کرد و برای آن نوشت: "حیف…"

این رفتار سنگربان جوان که پس از جام جهانی ۲۰۱۸ یکی دیگر از مهم‌ترین تورنمنت‌های فوتبال در رده ملی را از دست داده با پیش بینی‌های فراوانی از سوی طرفداران استقلال قضاوت شد و بسیاری اعلام کردند که او به دلیل نیمکت نشینی زیاد تصمیم دارد این تیم را ترک کند.

رشید مظاهری یکی از دروازه‌بانان ایران در جام ملت‌های آسیا که در لیست مسافران روسیه هم حضور داشت و شایعات پیوستنش به پرسپولیس هم مطرح شده بود، با کنایه به جمله حسینی در صفحه رسمی اینستاگرام خود نوشت: "فقط وقتی باید بگی (حیف) که دستکش و‌ کفشت رو آویزون کرده باشی…..
تمام تلاشمون رو‌ می‌کنیم، اگه شد که خیلی خوبه ولی اگه نشد بیشتر تلاش می‌کنیم که بشه….نشد نداریم…."

البته کری خوانی این دو سنگربان موضوع جدیدی نیست؛ پس از بازی فصل گذشته استقلال تهران مقابل ذوب آهن اصفهان که در لیگ قهرمانان آسیا برگزار شد، مظاهری در صفحه رسمی خود به داوری اعتراض کرد و حسینی با یادآوری مامه بابا تیام برای رقیبش کری‌ خواند. البته کری خوانی او بدون جواب نماند و مظاهری هم به کنایه نیمکت نشینی او را بازتاب داد.

۴۵۱

پی اس کلاب
لینک کوتاه این آهنگ
http://ps-club.ir/39/
پخش آنلاین
کد پخش آنلاین برای استفاده در وبلاگ و وبسایت
tag