Rate this post

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز به نقل از سایت دتائو ویتنام، علیرضا جهانبخش با پایان یافتن دوران مصدومیتش مهیای بازی دوم جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹ برابر ویتنام است. این یک خبر بسیار خوب برای کارلوس کی‌روش، سرمربی تیم ملی فوتبال ایران است زیرا جهانبخش نقش بسیار مهمی در تاکتیک او دارد. علیرضا جهانبخش در بازی نخست ایران برابر یمن غایب بود اما تیمش توانست با نتیجه ۵ بر صفر پیروز شود.
این رسانه ویتنامی در ادامه با توصیه به تیم ملی فوتبال این کشور که باید مراقب علیرضا جهانبخش باشند نوشت: بدون شک ویتنام حریف آسانی برای ایران جهت شکست دادن نیست. شاگردان پارک هانگ سئو پیش از این بازی متعادلی را برابر عراق به نمایش گذاشتند و در لحظه پایانی شکست خوردند. در این شرایط بازگشت علیرضا جهانبخش می‌تواند برای ایران خبر بسیار مهمی در آستانه بازی با ویتنام باشد. تیم ملی فوتبال ویتنام باید یاد بگیرد و راه‌حل جداگانه‌ای برای مهار این مهاجم لیگ برتر انگلیس آماده کند. علیرضا جهانبخش ۴۳ بازی در ترکیب تیم ملی فوتبال ایران انجام داده و ۵ گل به ثمر رساند. او عنوان بهترین گلزن اردویژه هلند با ۲۱ گل زده با پیراهن تیم آلکمار را نیز در اختیار دارد.

تیم‌های ملی فوتبال ایران و ویتنام از ساعت ۱۴:۳۰ دقیقه شنبه آینده ۲۲ دی در دومین بازی گروه ی D جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹ به مصاف هم می‌روند. ایران در بازی نخست خود با نتیجه ۵ بر صفر از سد یمن گذشت و ویتنام شکست ۳ بر ۲ را برابر عراق پذیرا شد.

۱۱۰

پی اس کلاب
لینک کوتاه این آهنگ
http://ps-club.ir/770/
پخش آنلاین
کد پخش آنلاین برای استفاده در وبلاگ و وبسایت
tag