Rate this post

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، جواد منافی بازیکن پیشین تیم ملی و پرسپولیس در مورد شرایط تیم محبوبش بعد از نقل و انتقالات و اوضاع تیم ملی در جام ملت‌ها با خبرورزشی صحبت کرد.

در مورد بودیمیر خرید جدید پرسپولیس چه نظری دارید؟
آن‌طور که من خبردار شدم بودیمیر مهاجمی سرزن است و قد و قواره خوبی هم دارد. بازیکن کروات را برانکو مدنظر داشته و جایگزین منشا شده و مسلماً وقتی برانکو، منشا را کنار می‌گذارد بازیکنی با شرایط بهتر به تیمش می‌آورد. بودیمیر طبق اطلاعات من هم روی زمین و هم روی هوا تبحر خوبی دارد و قادر است خواسته‌های برانکو را برآورده سازد.

مشکل نیمکت خالی پرسپولیس حل شده؟
بله، با بازیکن‌هایی که برانکو جذب کرده خیلی از مشکلات حل شده و فکر می‌کنم شرایط تیم در نیم‌فصل دوم بهتر شود.

در مورد خط دفاع و خرید بازیکنانی نظیر نادری چه نظری به لحاظ فنی دارید؟
نادری را کاملاً می‌شناسم. بازیکنی چپ پاست که پست اصلی اش دفاع چپ است، اما در تراکتورسازی ما به دلیل نیاز به دفاع میانی از نادری در این پست استفاده کردیم. نادری بازیکن جوانی است که تجربه بازی در اروپا را هم دارد. مدافعی است که دریبل نمی‌خورد، خوب تکل می‌زند و روی زمین و هوا تبحر خوبی دارد.

پرسپولیس با بازیکنانی که جذب کرده قادر است در سه جام برای موفقیت بجنگد؟

بازیکنانی مانند شریفی، نادری، شیری و ترابی بضاعت تیمی پرسپولیس را بالا برده‌اند، اما من فکر می‌کنم هنوز در خط دفاع به جذب بازیکن نیاز دارند.

در مورد تیم ملی و دو بازی‌ای که تاکنون ارائه داده به لحاظ فنی چه صحبتی دارید؟
تیم ملی در این دو بازی نمایش‌های خوبی داشته و رضایت همه فوتبال‌دوستان را جلب کرده است.

در مورد زوج دفاع میانی‌مان چه نظری دارید؟
بازیکنان خوبی در خط دفاعی داریم، اما به نظرم هنوز محک جدی نخورده‌اند. بدون شک با توانایی فنی‌مان می‌توانیم باز هم بهترین بازی را از عناصر دفاعی شاهد باشیم.

از صحبت‌های سرمربی عراق که گفته تیم ایران ضعف‌های زیادی دارد چه تعبیری دارید؟
مربی عراق خواسته جنگ روانی راه بیندازد به همین دلیل حرف‌های او را نباید خیلی جدی گرفت. مربی و بازیکنان عراق خوب می‌دانند که سخت‌ترین بازی‌شان مقابل ایران است و ما هم برای سرگروهی قطعاً بهترین بازی‌مان را ارائه خواهیم داد. تیم ملی ما در خط جلو بازیکنان فوق العاده‌ای دارد و من اطمینان دارم با بازیکنانی نظیر قدوس، ترابی، جهانبخش، طارمی و آزمون ما می‌توانیم بهترین نتیجه را بگیریم.

در مورد بهترین بازیکنان تیم ملی ایران چه نظری دارید؟

به نظرم بازیکنان خوب زیادی در تیم ملی حضور دارند، اما من شخصاً قدوس و ترابی را در شرایط بهتری دیدم.

از آنجا که خودتان سال‌ها در تیم ملی و پرسپولیس در پست دفاع چپ بودید شرایط مدافع چپ‌مان را چطور دیدید؟
احسان حاج‌صفی بیشتر به درد بازی در پست دفاع چپ می‌خورد، اما او با وجود خصوصیات خوبی که در هنگام حمله دارد باید در دفاع مشارکت بیشتری داشته باشد

۴۵۱

پی اس کلاب
لینک کوتاه این آهنگ
http://ps-club.ir/1397/
پخش آنلاین
کد پخش آنلاین برای استفاده در وبلاگ و وبسایت
tag