Rate this post

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز و به نقل از روزنامه گل، سروش رفیعی، هافبک طراح پرسپولیس چندی پیش به دلیل صحبت‌هایی که در خصوص تیم ملی داشت حسابی جنجال‌ساز شد.

رفیعی در خصوص این موضوع اظهار داشت: وقتی من صحبت کردم چیزی حدود ۵ تا ۶ دقیقه در مورد تیم ملی حرف زدم. بعضی از دوستان یک دقیقه یا ۲۰ ثانیه را گذاشته بودند. جاهایی را که من نمی‌خواهم هوادار تیم ملی باشم و تیم ملی را دوست ندارم. اولا که من همه زندگیم بد هیچکس را نخواستم حتی دشمنم را و چه برسد به تیم ملی که چهار سال پیش آنجا بودم و سعی من این است که بازهم دعوت شوم. شما مگر می توانید یک ایرانی را پیدا کنید که از تیم ملی کشورش بدش بیاید.

وی افزود: من اصلا به هیچ عنوان نگفتم از تیم ملی بدم می آید و آن را دوست ندارم و یا حسی به آن ندارم. این مسائل و نکته ها و نوشته هایی که در یک روزنامه دیدم و اسمش را نمی آورم و امیدوارم وجدان داشته باشند. وقتی می نویسند سروش رفیعی هیچ حسی به تیم ملی ندارد واقعا زشت است و باید وجدان کاری داشته باشند. من به هیچ عنوان نه الان و نه هیچ وقت دیگر بد هیچکس را نمی خواهم برسد به تیم ملی که به آن عرق دارم و بچه این مملکت هستم. ولی الان و آینده اگر برگردیم حرف هایی که زدم حرف های خود من بوده است. اما اینکه حسی به تیم ملی ندارم این نبوده است.

هافبک پرسپولیس ادامه داد: دو تا سه بار گفتم من سروش رفیعی، آقای برانکو و باشگاه پرسپولیس حامی تیم ملی است و چرا هیچکس این حرف را نزد. آقای برانکو هیچ وقت در مورد تیم ملی بد حرف نزده است و هر موقع که تیم برده است ما خوشحال بودیم و صحبت کردیم. زنگ زدیم به رفقای خودمان در تیم ملی و تبریک گفتیم. من با همه بازیکنان در تیم ملی تماس دارم. از مرتضی پورعلی گنجی، جهانبخش، احمد و بقیه بپرسید که با آنها صحبت کردم و برای شان آرزوی موفقیت کردم. مسلما هیچکس دوست ندارد تیم ملی ایران نتیجه نگیرد.

سروش رفیعی در مورد صحبت‌هایش در مورد کی‌روش اینطور توضیح می‌دهد: نظری که در مورد آقای کی‌روش دادم الان هم می گویم. زیر حرفم نمی‌زنم اما توقع داشتم کامل حرف های من منتقل شود. اگر کسی می خواهد تیتری بزند یا مطلبی بزند حرف های من را بزند نه هرچیزی که دوست داشت بنویسد. من گفتم این تیم ملی با تیم ملی های دیگر فرق دارد اما نگفتم دوستش ندارم. من تیم ملی را دوست دارم و برایش آرزوی موفقیت می کنم و در آینده دوست دارم بازهم ملی پوش شوم. من به عنوان فوتبالیست هیچ وقت این حرف را نمی زنم و مردم شخصیت من را می شناسند و اصلا حتی بدهم در مورد من گفتند، جوابی ندادم.

هافبک پرسپولیس در پایان گفت: هرکسی یک نظر و عقیده ای دارد. ولی روی حرفی که زدم مانده ام چون اعتقاد و نظرم بوده است. اینکه یک نفر نظرش را بگوید به نظرم اشتباه نیست. اینکه بارها در مورد پرسپولیس و شخص من حرف شان را زدند. شاید حداکثر کاری که می توانم بکنم این باشد که نظرشان برای من مهم نباشد. همیشه به نظرات احترام می گذارم اما شاید به آن نظر توجهی نکنم. برای تیم ملی آرزوی موفقیت می کنم انشاء‌ا… با دست پر برگردد و شاید جزو معدود دلخوشی های مردم ما در این وضعیت موفقیت تیم ملی است.

۴۵۱

پی اس کلاب
لینک کوتاه این آهنگ
http://ps-club.ir/1347/
پخش آنلاین
کد پخش آنلاین برای استفاده در وبلاگ و وبسایت
tag