Rate this post

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، با بازگشت سرمربی پرسپولیس به کشورمان و حاضر شدن وی در تمرینات این تیم نام ماریو بودیمیر مطرح شد و تمامی رسانه‌ها از امضای قرارداد ما بین پرسپولیس و ماریو بودیمیر در آینده‌ای نزدیک خبر دادند. حال رسانه‌های کروات نسبت به این اتفاق واکنش نشان داده‌اند.

سایت ۲۴sata کرواسی از توافق پرسپولیس و دیناموزاگرب برای انتقال ماریو بودیمیر در چند روز آینده خبر داد.

سایت sportske کرواسی به نقل از رسانه‌های ایرانی از جایگزینی ماریو بودیمیر مهاجم دیناموزاگرب به جای گادوین منشا در پرسپولیس خبر داد.

رسانه‌های کشور کرواسی مدعی شده‌اند که باشگاه فوتبال پرسپولیس ایران با مهاجمِ تیمِ دو ستارۀ دیناموزاگرب به توافق رسیده است و به زودی ماریو بودیمیر را باید در جمع شاگردان برانکو ایوانکوویچ دید.

با اعلام پندار خمارلو باشگاه پرسپولیس پولی بابت رضایت نامه ماریو بودیمیر به باشگاه دیناموزاگرب پرداخت نخواهد کرد و این بازیکن خودش رضایتنامه را دریافت می‌کند.

ماریو بودیمیر را بیشتر بشناسیم!

ماریو بودیمیر مهاجم اهل کرواسی و مدنظر باشگاه پرسپولیس است که از سوی برانکو به باشگاه معرفی شده و اگر اتفاقی رخ ندهد و به زودی قرارداد وی با پرسپولیس امضا خواهد شد.

بودیمیر هم‌اکنون عضو باشگاه دیناموزاگرب کرواسی است و ۱۹۳ سانتی متر قد دارد.

۸ گل و دو پاس گل در هجده بازی کارنامه ماریو در نیم فصل اخیر و ۱۴ گل و پنج پاس گل کارنامه او در ۲۵ بازیِ سال گذشته است. این بازیکن فصل جاری در شش بازی از انتخابی لیگ قهرمانان اروپا به میدان رفت که موفق شد دو گل به ثمر برساند و دو پاس گل نیز به همبازیانش بدهد. بودیمیر دومین گلزن برتر دیناموزاگرب در فصل جاری لیگ کرواسی محسوب می‌شود (فاصله یک گله با برترین گلزن)

دیناموزاگرب قدرت اول فوتبال کرواسی است که در سال‌های اخیر به طور متوالی توانسته قهرمان این کشور شود و امسال نیز به مرحله یک هشتم نهایی لیگ اروپا راه یافته است.

در همین حال، پندار خمارلو، مدیر رسانه‌ای باشگاه پرسپولیس در مورد حضور این بازیکن در جمع سرخ‌پوشان اظهار کرده است: شرایط خود را برای جذب ماریو بودیمیر برای وی ارسال کرده‌ایم و تا زمانی که طرفین امضای نهایی را انجام ندهند این انتقال قطعی نخواهد بود. در مورد قرارداد این بازیکن با باشگاه دیناموزاگرب باید بگویم که بودیمیر در صحبت با برانکو اعلام کرده مشکلی برای جدایی از تیمش ندارد و اینکه بین او و باشگاه دینامو‌زاگرب چه خواهد گذشت به خودشان ارتباط دارد. قطعا باشگاه پرسپولیس پولی بابت رضایت نامه وی پرداخت نخواهد کرد و طرف حساب ما فقط خود بازیکن است.

با این توصیفات به‌نظر می‌رسد مهاجم کروات علاقۀ زیادی به حضور در جمع سرخ‌پوشان دارد یا به عبارت دیگر تشنۀ بازی کردن در ترکیب پرسپولیس است. این حد از علاقه برای یک مهاجم خارجی عجیب به‌نظر می‌رسد.

۱۱۰

پی اس کلاب
لینک کوتاه این آهنگ
http://ps-club.ir/418/
پخش آنلاین
کد پخش آنلاین برای استفاده در وبلاگ و وبسایت
tag