Rate this post

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، سپهر حیدری پیشکسوت فوتبال ایران در مورد شرایط ایران در جام ملت‌های آسیا اظهار داشت: همانطور که انتظار می‌رفت ایران کار سختی مقابل یمن و یتنام نداشت و توانست با اقتدار این تیم را شکست دهد. تیم ایران در این دو بازی فوتبال خوب و روانی را به نمایش گذاشت و بازیکنان کارهای ترکیبی را به خوبی انجام می‌دادند. البته این دو بازی ملاک خوبی برای سنجش توانایی‌های تیم ملی نیست و کار اصلی ما مقابل عراق شروع می‌شود. این تیم همواره گربه سیاه فوتبال ایران بوده و باید با تمرکز به مصاف این تیم برویم و انتقام دوره قبل را بگیریم زیرا آن باخت خیلی تلخ بود و ما هنور آن را فراموش نکرده‌ایم.

وی در مورد حضور بشاررسن و طارق همام در ترکیب تیم ملی عراق نیز گفت: فکر نمی‌کنم حضور آن‌ها بتوند تاثیر فنی زیادی بگذارد و نهایتا ده تا بیست درصد می‌توانند تاثیرگذار باشند. آن چیزی که مهم است این است که بازیکنان تیم‌‌های عربی همواره مقابل ایران باانگیزه‌ای دو چندان بازی می‌کنند و برای ما خطرساز هستند. امیدوارم بازیکنان ما واکنش خوبی به اتفاقاتی بازی داشته باشند و بتوانند کیفیت خوبی را از خود نشان دهند.

بازیکن اسبق پرسپولیس در مورد عملکرد سردار آزمون نیز بیان کرد: سردار بازیکن بسیار خوبی است و از کیفیت فنی خوبی نیز برخوردار است اما گاهی اوقات خود را درگیر حاشیه و فضای مجازی می‌کند به همین دلیل آن چیزی که از او انتظار داریم را نمایش نمی‌دهد. اگر آزمون تمرکز خوبی روی فوتبال داشته باشد از بهترین‌های آسیا است.

حیدری در خصوص تیم‌های مدعی قهرمانی این رقابت‌ها نیزتصریح کرد: با بازی‌هایی که از تیم‌های مختلف دیده‌ام فکر می‌کنم تیم ملی ایران شانس اول قهرمانی است و تیم‌های کره، ژاپن و استرالیا در رده‌های بعدی قرار دارند. ایران و کارلوس کی‌روش نشان داده‌اند که از توانایی‌های زیادی برخوردار هستند و امیدوارم که بتوانیم قهرمان شویم.

ایلنا

۴۵۱

پی اس کلاب
لینک کوتاه این آهنگ
http://ps-club.ir/1274/
پخش آنلاین
کد پخش آنلاین برای استفاده در وبلاگ و وبسایت
tag