Rate this post

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، نام کامل مهاجم نیجریه‌ای مورد نظر استقلال، پاتریک فرایدی ایزه و قد او ۱۸۷ سانتیمتر است. پاتریک بین سال‌های ۲۰۱۷ تا ۲۰۱۸ عضو تیم کُنیااسپور ترکیه بوده و ۷ بازی برای این تیم انجام داده و ۲ گل به ثمر رسانده است. او در سال ۲۰۱۸ از کُنیااسپور به تیم دنیزلی اسپور ترکیه قرض داده شد، تیمی که در آن ۶ بازی انجام داد و گلی به ثمر نرساند.

لیگ امارات؛ ۲۴ بازی و۱۴ گل

این مهاجم نیجریه‌ای بین سال‌های ۲۰۱۵ تا ۲۰۱۷ عضو الفجیره امارات بوده و ۲۴ بازی برای این تیم انجام داد و ۱۴ گل به ثمر رساند. او زمانی که عضو الفجیره بود بین سال‌های ۲۰۱۶ تا ۲۰۱۷ به القادسیه عربستان پیوست و ۲۴ بازی و ۵ گل زده با پیراهن این تیم به نام خود ثبت کرد.

حضور در اروپا؛ ۲۶ بازی و۱۵ گل

فرایدی همچنین سابقه بازی در تیم‌های نپردک و مالدوست لوچانی صربستان را هم دارد. او در مالدوست لوچانی ۲۶ بازی انجام داد و ۱۵ گل نیز به ثمر رساند. فرایدی پیش از پیوستن به لوچانی، در نپردک و اف‌کی راد صربستان موفق به گلزنی نشده بود. آفریکا اسپورتس ساحل عاج نیز دیگر تیمی بوده که او در آن بازی کرده است.

کابوس گرو تکرار می‌شود؟

این مهاجم نیجریه‌ای تاکنون ۱۰۲ بازی در تیم‌های مختلف انجام داده و ۴۲ گل نیز مجموعا به ثمر رسانده است. کارنامه این بازیکن نشان می‌دهد که در سال‌های اخیر کمتر موفق به گلزنی شده و آماری مشابه الحاجی گرو مهاجم نیجریه‌ای و پیشین استقلال دارد. گرو در هفت بازی در لیگ برتر برای استقلال به میدان رفت و نتوانست گلی به ثمر برساند.

مهاجم بی‌کیفیت

فرایدی فصل جاری را در دنیزلی اسپور حضور داشته، در ۶ بازی هیچ گلی به ثمر نرسانده است. بیشترین گلی که او برای یک تیم به ثمر رسانده برای لوچانی بوده در ۲۶ بازی ۱۵ گل به ثمر رسانده یعنی به طور میانگین در هر دیدار ۷/۱ گل به ثمر رسانده که آمار خوبی برای یک مهاجم بوده است.

خرید نگران‌کننده

او در الفوجاریا هم عملکرد خوب خود را حفظ کرد و در ۲۴ بازی ۱۴ گل به ثمر رساند. افت فرایدی از زمانی شروع شد که به‌طور قرضی به القادسیه عربستان رفت. اکنون آمار این مهاجم ۲۶ ساله برای هواداران استقلال نگران کننده به نظر می‌رسد و آنها را یاد تجربه دوران تلخ حضور گرو در نیم فصل جاری می‌اندازد.

افت فرایدی

عملکرد فعلی این مهاجم هموطن گرو نشان می‌دهد او اکنون دچار افت شدیدی شده است. او در القادسیه تقریبا در هر ۵ بازی یک گل به ثمر رساند و همین افت او باعث شد از القادسیه به کُنیااسپور ترکیه برود اما این انتقال هم طلسم افت فرایدی را نشکست. او در این تیم در ۷ بازی تنها ۲ گل زد تا با کارنامه‌ای ناموفق به طور قرضی به دنیزلی اسپور برود.

خرید سوال برانگیز

استقلال و شفر در حالی به دنبال مهاجم نیجریه‌ای هستند که او در شش دیدار در دنیزلی اسپور نیز موفق به گلزنی نشده و حالا در اوج روزهای بد خود جزو گزینه‌های خرید آبی پوشان است. باید دید آیا استقلال در این روزها که شرایط مالی خوبی ندارد و بازیکنان آن به شدت از این نظر ناراضی هستند اصلا نیازی به خرید بازیکن جدید دارد، هر چند فرایدی مهاجم چندان گرانی نیست و قیمت او در ترانسفر مارکت ۲۵۰ هزار یورو است.

۱۱۰

پی اس کلاب
لینک کوتاه این آهنگ
http://ps-club.ir/1444/
پخش آنلاین
کد پخش آنلاین برای استفاده در وبلاگ و وبسایت
tag