Rate this post

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، محمد نوری در خصوص اردوی تدارکاتی آبی پوشان در ترکیه اظهار داشت: اعزام تیم به این اردو الزامی بود و زمان اردو هم خوب انتخاب شده بود، اما با توجه به این که در فصل سرما به سر می‌بریم، ترکیه مکان مناسبی برای برپایی این اردو نبود.

وی افزد: البته باشگاه در نظر داشت که این اردو را در کشور قطر برگزار کند که بنا به مشکلاتی این اتفاق نیفتاد تا ناخواسته محل اردو از قطر به ترکیه تغییر کند.

پیشکسوت آبی پوشان در خصوص نقل و انتقالات نیم فصل این تیم گفت: متاسفانه شرایط خوبی بر تیم حاکم نیست. هواداران نگران شرایط تیم شان هستند و باید به آنها حق هم داد چون این نگرانی بی مورد نیست. ما پیشکسوتان هم نسبت به شرایط پیش رو نگران هستیم.

نوری خاطرنشان ساخت: ماه‌های سخت و دشواری در پیش هست و تیم به زودی باید وارد لیگ قهرمانان آسیا شود. هرچند ما جوانان خوبی در اختیار داریم اما واقعیت این است که زمان می‌برد تا این جوان‌ها پخته و با تجربه شوند و برای رویارویی با تیم‌های قدر آسیایی باید بازیکنان باتجربه در اختیار داشت. به خصوص در خط حمله باید مهاجمانی با تجربه حضور در این رقابتهای دشوار به خدمت گرفته شوند.

مدافع پیشین آبی پوشان بیان داشت: خوشبختانه مدیران باشگاه می‌گویند دو بازیکن خارجی خوب در آستانه عقد قرارداد قرار دارند. هرچند شاید هواداران نسبت به این وعده‌ها خوشبین نباشند اما به شخصه این موضوع را به فال نیک می‌گیرم و امیدوارم این دو بازیکنی که صحبت‌شان هست، بازیکنان با کیفیتی باشند.

پیشکسوت آبی پوشان گفت: هواداران فهم و درک خوبی از فوتبال دارند و به خوبی شرایط را درک می‌کنند. آنها می‌دانند در این تیم چه خبر است و شرایط بازیکنان به چه صورت است. به خصوص در این دوران که عصر طلایی سرعت تبادل اطلاعات هست، مدیران مجموعه باید با هواداران شفاف باشند تا اعتماد هوادار از مجموعه مدیریتی سلب نشود. به نوشته مهر، وی اضافه کرد: امیدوارم مشکلات مالی باشگاه هم به زودی مرتفع شود تا این تیم به آرامش برسد. ضمن این که بعنوان پیشکسوت تیم استقلال از وزارت ورزش و شخص وزیر انتظار دارم به داد این تیم رسیده و کمک کنند تا مشکلات مالی باشگاه حل شود.

۱۱۰

پی اس کلاب
لینک کوتاه این آهنگ
http://ps-club.ir/2042/
پخش آنلاین
کد پخش آنلاین برای استفاده در وبلاگ و وبسایت
tag