Rate this post

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، چند روزی است دور جدید تمرینات پرسپولیس برای حضور در نیم‌فصل دوم لیگ برتر آغاز شده است. ربیع‌خواه که به دلیل پارگی رباط صلیبی اکثر بازی‌های نیم‌فصل نخست را از دست داده بود این روز‌ها بدون مشکل و با انگیزه فراوان در تمرینات حضوری فعال دارد تا بتواند در نیم‌فصل دوم و همچنین فصل جدید لیگ قهرمانان آسیا به پرسپولیس کمک کند.

* شرایط پرسپولیس در آغاز دور جدید تمرینات چطور است؟
خدا را شکر همه چیز خوب است و بچه‌ها با انگیزه زیاد زیر نظر کادر فنی تمرینات را انجام می‌دهند تا برای بازی‌های نیم‌فصل دوم که بسیار هم دشوار است آماده شوند.

* مارکو هم حسابی از خجالت بچه‌ها در آمده است…
درست است که تمرینات مارکو سخت و پرفشار است، ولی به نظرم این تمرینات بسیار لازم است، چون بازی‌های سختی پیش رو داریم به همین دلیل باید از لحاظ بدنی کاملاً آماده شویم. همان‌طور که تأثیرات تمرینات پر فشار بدنسازی ابتدای فصل را در نیم‌فصل نخست و بازی‌های آسیایی دیدیم، اثرات تمرینات این روز‌ها را در نیم‌فصل دوم خواهیم دید.

* نظرت در مورد بازیکنان جدیدی که به تیم اضافه شدند، چیست؟
تیم ما بازیکنان بسیار باکیفیتی جذب کرده است. بازیکنانی که سابقه و کارنامه بسیار خوبی در لیگ برتر دارند. قطعاً آن‌ها در ادامه لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا کمک زیادی به پرسپولیس خواهند کرد. ضمن اینکه در این چند روزی که من دیدم بازیکنان جدید فوق‌العاده با انگیزه هستند.

* تو در پست‌های مختلفی برای پرسپولیس به میدان رفتی، در نیم‌فصل دوم مشخص است در کدام پست بازی می‌کنی؟
بیشتر تمرینات‌مان در این چند روز بدنی و استقامتی بوده، ولی مثل همیشه من این آمادگی را دارم هر جا که کادر فنی صلاح بداند بازی کنم. برای من هافبک دفاعی، مدافع راست و چپ و مدافع آخر فرقی ندارد. سرباز پرسپولیس هستم و هر جا برانکو بخواهد بازی می‌کنم.

* اردوی قطر را چطور می‌بینی؟
آن‌طور که شنیدم کمپ اسپایر بسیار مجهز و باکیفیت است. قطعاً به روند آماده‌سازی ما کمک زیادی می‌کند. امیدوارم بتوانیم تا شروع بازی‌های لیگ برتر به آمادگی کامل برسیم.

* پرسپولیس با این همه مشکلاتی که در ابتدای فصل داشت، نتایج خوبی گرفت، خودتان فکر چنین نتایج ایده‌الی را می‌کردید؟
درست است انواع و اقسام مشکلات برای پرسپولیس به وجود آمد، ولی از همان روز اول همه بازیکنان همدل شدند تا بتوانیم هواداران را شاد کنیم که خدا را شکر موفق بودیم. امیدوارم این روند در نیم‌فصل دوم هم ادامه داشته باشد و برای سومین فصل متوالی قهرمان شویم. هرچند کار بسیار سخت است.

* محمد انصاری و حسین ماهینی با مصدومیت شدیدی مواجه شدند، خودت فصل گذشته شرایطی مثل آن‌ها داشتی، چه توصیه‌ای به ماهینی و انصاری داری؟
مصدومیت واقعاً برای یک فوتبالیست بسیار سخت است. از اینکه محمد و حسین دچار مصدومیت سختی شدند ناراحتم، ولی با اراده‌ای که در آن‌ها می‌بینم مطمئنم با قدرت کامل به میادین برمی‌گردند و به پرسپولیس کمک می‌کنند. من تنها چیزی که به آن‌ها گفتم این بود که صبور باشند و در آرامش روند درمانی خود را طی کنند.

* منشا در آستانه جدایی از پرسپولیس قرار گرفته که برای هواداران پرسپولیس یک شوک ناگهانی بود.
بله. من خودم هم نمی‌دانستم قرار است منشا از پرسپولیس جدا شود. به هر حال نظر کادر فنی بود و باید به آن احترام گذاشت. منشا بازیکن بسیار خوب و دونده‌ای بود که کمک زیادی به پرسپولیس کرد. برایش در ادامه مسیر فوتبالی و زندگی‌اش آرزوی سلامتی و موفقیت می‌کنم. همچنین برای احسان علوان‌زاده هم که از جمع ما جدا شد آرزوی سربلندی و موفقیت می‌کنم.

خبرورزشی

۴۵۱

پی اس کلاب
لینک کوتاه این آهنگ
http://ps-club.ir/618/
پخش آنلاین
کد پخش آنلاین برای استفاده در وبلاگ و وبسایت
tag