Rate this post

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، دیروز برانکو به صورت رسمی اعلام کرد گادوین منشا در لیست خروج پرسپولیس است و دیگر این مهاجم را نمی‌خواهد. این در حالیست که مهاجم نیجریه‌ای تا پایان لیگ هجدهم با باشگاه پرسپولیس قرارداد دارد و به همین خاطر باید با توافق این باشگاه جدا شود و برود.

در روز‌های گذشته مدیر برنامه‌های گادوین منشا و خودش به دفتر باشگاه پرسپولیس مراجعه کردند تا به صورت قانونی و خوبی و خوشی از این تیم جدا شود، اما تا دیروز عصر اتفاق خاصی نیفتاد. در همین گیر و دار اخباری به گوش رسید مبنی بر اینکه احتمال دارد باشگاه پرسپولیس این مهاجم آفریقایی را با رشید مظاهری گلر ذوبی‌ها معاوضه کند.

دیروز برای اینکه به صحت و سقم این خبر پی ببریم با یکی از نزدیکان باشگاه ذوب‌آهن تماس گرفتیم. طرف به ما گفت: «اولاً هیچ پیشنهاد رسمی از سوی باشگاه پرسپولیس برای تعویض گادوین منشا با رشید مظاهری به باشگاه ذوب‌آهن ارائه نشده است. در ثانی باشگاه ذوب‌آهن به رشید مظاهری احتیاج دارد. ماجرا، اما به چندی پیش برمی‌گردد که برانکو به صورت شفاهی به منصوریان پیشنهاد معاوضه گادوین منشا با محمدرضا حسینی را داده بود که سرمربی ذوب‌آهن نپذیرفت و دوستانه به سرمربی پرسپولیس گفت به هافبک تکنیکی اش نیاز دارد.»

بنابراین حضور گادوین منشا در ذوب‌آهن حداقل به عنوان بازیکن تعویضی منتفی است.

خبرورزشی

۴۵۱

پی اس کلاب
لینک کوتاه این آهنگ
http://ps-club.ir/627/
پخش آنلاین
کد پخش آنلاین برای استفاده در وبلاگ و وبسایت
tag