Rate this post

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، ترانسفر شدن علیرضا بیرانوند اتفاقی است که دیر یا زود گریبان گیر باشگاه پرسپولیس می‌شود.

از همین رو مدیران باشگاه و برانکو ایوانکوویچ در تکاپو هستند تا جانشین گلر ملی‌پوش خود را در همین پنجره از نقل‌وانتقالات جذب کنند.
پس از این که محمد رضا اخباری روز گذشته با تراکتورسازی سفید امضا کرد. در حال حاضر تنها دو گزینه داخلی برای پوشیدن شماره یک پرسپولیس وجود دارد.
این طور که از شواهد و قرائن پیداست برانکو چندان با حضور علیرضا حقیقی موافق نیست چرا که اگر غیر از این بود، فرزند پرسپولیس خیلی زودتر از این‌ها به جمع همبازی‌های سابق خود بازمی‌گشت.
گزینه دوم و محتمل‌تر پرسپولیس، رشید مظاهری است، در حالی که چندی پیش محمد رضا آذری عنوان کرده بود مظاهری را به‌هیچ وجه نخواهد فروخت. به نظر می‌رسد قرار گرفتن منشا در فهرست فروش پرسپولیس روند مذاکرات برای حضور این گلر در تهران را دوباره به جریان انداخته و به‌همین واسطه هم بود که شماره یک سبزپوشان اصفهانی روز گذشته پستی در اینستاگرام منتشر کرد و به شایعات جان تازه‌ای بخشید. تنها شرط انتقال مظاهری به پرسپولیس هم راضی شدن منشا برای حضور در ذوب آهن است.

پیش از این باشگاه پرسپولیس به درخواست برانکو پیشنهاد معاوضه گادوین منشا با سینا مریدی را به باشگاه فولاد خوزستان مطرح کرد که این درخواست آنها از سوی فولاد رد شد.

این در حالی است که پیش از این عرب سرپرست پرسپولیس گفته بود: بیرانوند با ما قرارداد دارد و کارش را در پرسپولیس انجام می‌دهد و جدایی منشا از پرسپولیس قطعی شده و به دنبال پیشنهادهایی برای این بازیکن هستیم، روال کار به او اعلام شده و به او گفته‌ایم که برای نیم‌ فصل دوم به دنبال تیم باشد و تیم جدید خودش را به ما معرفی کند.

۱۱۰

پی اس کلاب
لینک کوتاه این آهنگ
http://ps-club.ir/412/
پخش آنلاین
کد پخش آنلاین برای استفاده در وبلاگ و وبسایت
tag