Rate this post

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، شاهین بیانی، در مورد انتخاب فرهاد مجیدی به عنوان مربی استقلال گفت: حضور مجیدی در استقلال می‌تواند تأثیرگذار باشد. به‌هرحال او چند سال در استقلال بازی کرده و در این سال‌ها هم تجربیات زیادی را به دست آورده است. مجیدی بین هواداران استقلال هم محبوب است که این موضوع در کنار تجربیاتش، دو فاکتور مهم محسوب می‌شوند.

کاپیتان پیشین تیم فوتبال استقلال در ادامه افزود: اگر در آینده مجیدی بخواهد نفر اول تیم شود، الان بهترین فرصت برای او فراهم شده است که تجربیاتش را به عنوان یکی از اعضای کادر فنی استقلال بالا ببرد.

وی همچنین تصریح کرد: قرار نیست مجیدی همه مشکلات استقلال را برطرف کند، چرا که این تیم در حال حاضر نیاز به جذب بازیکن و تقویت دارد. استقلال در نیم‌فصل دوم کار سختی دارد و شاگردان شفر باید خودشان را به کورس قهرمانی برسانند. مسئولان باشگاه باید چند بازیکن در خط هافبک و حمله به تیم اضافه کنند.

بیانی در پاسخ به این پرسش که «آیا استقلال شانسی برای قهرمانی در لیگ برتر دارد؟»، خاطر نشان کرد: استقلال همیشه یکی از مدعیان قهرمانی است و فرقی ندارد در چه وضعیتی باشد. تیم شفر امسال هم می‌تواند مدعی باشد، ولی مهم این است که تیم تقویت شود و البته تیم هم در شروع نیم‌فصل دوم چند نتیجه خوب بگیرد تا خودش را به جمع مدعیان اضافه کند.

تسنیم

۴۵۱

پی اس کلاب
لینک کوتاه این آهنگ
http://ps-club.ir/360/
پخش آنلاین
کد پخش آنلاین برای استفاده در وبلاگ و وبسایت
tag