Rate this post

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، مجید نامجومطلق سرمربی شهرداری ماهشهر در لیگ یک، در خصوص دیدار ایران مقابل عراق از روز سوم مرحله گروهی جام ملت‌های آسیا به ما گفت: «بازی حساسی با عراق پیش رو داریم. با توجه به دیداری که در جام ملت‌ها دوره قبلی داشتیم و کری‌هایی که از گذشته بین ایران و عراق وجود دارد، طبیعی است که دیدارمان حساس شود. عراق تیم جوان و خوبی دارد به خصوص آن بازیکن شماره ۱۰ این تیم (مهند علی) خیلی خطرناک است، اما تیم ملی ما هم تیمی منسجم و خطرناک است و در دفاع و حمله عالی کار می‌کند. در این دوره، شرایط ایده آلی داریم و تیم هماهنگ و باکیفیتی را به مسابقات فرستاده ایم. از سوی دیگر، برنامه‌های کی روش هم به خوبی در حال اجراست.»

نامجو در مورد شرایط استقلال و اردوی این تیم در ترکیه نیز گفت: «معمولا در این زمان از فصل، تیم‌ها به کشور‌های گرم‌تر می‌رود. من دلیل علمی و فنی سفر به ترکیه را نمی‌دانم، شاید شرایطی بوده که فقط به اردو بروند وگرنه طبیعتا در این فصل از سال، بهتر بود به مناطق گرمسیر بروند. شنیدم شفر هم از شرایط ناراضی است و بهتر بود جایی بروند که شرایط آب و هوایی بهتری داشته باشد.»

هافبک پیشین استقلال در مورد حضور فرهاد مجیدی افزود: «فرهاد محبوبیت زیادی بین هواداران دارد. این احتمال وجود دارد هواداران این تیم با حضور فرهاد، از استقلال بیشتر حمایت کنند. مجیدی هم باید مربی گری را از جایی شروع می‌کرد و چه بهتر که از استقلال و کنار شفر این اتفاق برایش افتاد تا تجربیاتش را افزایش بدهد. این موضوع هم به سود استقلال است و هم به سود مجیدی.»

از او پرسیدیم آیا به شما هم پیشنهاد شده بود به استقلال بیایی و دستیار شفر شوی، که گفت: «نه چنین پیشنهادی نداشتم، اما قطعا من دیگر به عنوان مربی به استقلال نمی‌آیم و فقط به عنوان سرمربی راهی این تیم خواهم شد.»

نامجو در نهایت، در پاسخ به این سوال که چرا باید مربیان جوان و آینده دار مجبور به کار در لیگ یک باشند و به لیگ برتر نمی‌آیند، این طور پاسخ داد: «جواب این سوال دست من نیست. یکسری افراد پشت پرده هستند که یک چرخه از مربیان ساخته اند و یک تعداد مربی را بین باشگاه‌های لیگ برتری عوض می‌کنند. تا وقتی در این چرخه قرار نگیری، نمی‌توانی وارد لیگ برتر شوی. خود من، چون پارتی ندارم در لیگ یک و شهرداری ماهشهر کار می‌کنم. متاسفانه شرایط طوری پیش رفته که یکسری وارد عمل شده اند تا افراد جدید و مربیان جوان به راحتی نتوانند در این چرخه قرار بگیرند و به همین علت ما مجبور به کار در لیگ یک هستیم.»

خبرورزشی

۴۵۱

پی اس کلاب
لینک کوتاه این آهنگ
http://ps-club.ir/1249/
پخش آنلاین
کد پخش آنلاین برای استفاده در وبلاگ و وبسایت
tag