Rate this post

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، در‌حالی که مرحله گروهی جام ملت‌های آسیا رو به اتمام است، هنوز هیچ‌کدام از بازی‌های این دوره را با گزارش عادل فردوسی‌پور ندیده‌ایم تا یک‌بار دیگر اخبار و شایعات زیادی در‌خصوص اختلاف او با مدیران سازمان صدا و سیما مطرح شود. با این حال مدیر شبکه ورزش سیما اخبار و حواشی حذف عادل فردوسی‌پور از گزارش بازی‌های آسیایی را رد و در عین‌حال تاکید کرد که فردوسی‌پور از این هفته بازی‌ها را گزارش خواهد کرد.

احسان شیعه درباره‌ سازوکار تلویزیون در انتخاب گزارشگران تلویزیون برای گزارش بازی‌های آسیایی و شایعه‌هایی مبنی بر حذف عادل فردوسی‌پور از قاب تلویزیون، اظهار کرد: «همه این اخبار شایعه است. عادل فردوسی‌پور در این مدت مشغولیت‌های دیگری داشته‌ که بهتر است خودش در این زمینه توضیح بدهد. به دلیل همین مشغولیت، او کمتر در شبکه ورزش گزارش کرد‌ه اما با اصرار ما قرار است از این هفته بازی‌ها را گزارش کند. عادل فردوسی‌پور همچنان در شبکه ورزش گزارش دارد. این هفته یک بازی را گزارش می‌کند و در هفته‌های آینده نیز همین‌طور گزارش بازی‌ها به او واگذار خواهد شد.‌»

حالا و بعد از افزایش حساسیت‌ها در‌خصوص غیبت فردوسی‌پور در کنداکتور ویژه برنامه‌های جام ملت‌ها، خبر می‌رسد که به زودی صدای این گزارشگر معروف را از جعبه جادویی خواهیم شنید. عربستان و قطر امروز یکی از حساس‌ترین بازی‌های دور سوم مرحله گروهی جام ملت ها را برگزار می‌کنند، بازی که جنگ برای سرگروهی است و عربستان برای این‌که به عنوان صدرنشین به دور بعد صعود کند، باید قطر آماده این روزها را شکست بدهد. به نوشته خراسان، با توجه به حساسیت بالای بازی عربستان برابر قطر، عادل فردوسی‌پور این بازی را گزارش خواهد کرد.

پی اس کلاب
لینک کوتاه این آهنگ
http://ps-club.ir/1433/
پخش آنلاین
کد پخش آنلاین برای استفاده در وبلاگ و وبسایت
tag