Rate this post

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، تیم ملی کشورمان فردا (یکشنبه) از ساعت ۲۰:۳۰ به وقت تهران در ورزشگاه محمد بن زاید ابوظبی در مرحله یک هشتم نهایی جام ملت های آسیا ۲۰۱۹ به مصاف تیم ملی عمان می رود.

پیم فربیک، سرمربی تیم ملی عمان در نشست خبری این دیدار گفت: ما در شرایط کنونی همه آماده رقابت با یکی از تیم های قدرتمند آسیا هستیم.

سرمربی عمان عنوان کرد: ما در این دیدار تمام توان را می گذاریم تا بتوانیم نتیجه مطلوب را کسب کنیم به مرحله بعد راه پیدا کنیم. تیم ملی ایران بازیکنان توانمندی دارد و اصلا کار آسانی را نخواهیم داشت. ما تنها یک روز برای استراحت داشتیم و خستگی در میان بازیکنان وجود دارد. ولی این سیستم مسابقات است و ما خود را برای این دیدار آماده کردیم.

سرمربی هلندی عمان ادامه داد: وقتی شما به مراحل بالا راه پیدا می کنید باید با سیستم چرخی بازی کنید و باید به بازیکنان جدید بازی دهید به همین خاطر ما نیاز داریم تا به بازیکنان جدیدمان بازی دهیم. درباره مصدومان باید بگویم که خدارا شکر ما مصدومی نداریم و تنها الجوهری بود که به تمرینات گروهی برگشته است.

فربیک درباره داوری این مسابقات که اخیرا به ضرر آنها بوده است و آیا نمی ترسد که داور دیدار با ایران نیز به ضرر آنها سوت بزند، گفت: ما در زمینه داوری خوش شانس نبودیم. کار داوری سخت است و ممکن است در مدت ۹۰ دقیقه دچار اشتباهاتی شود و گاهی علیه شما می شود و گاهی به نفع شما. ولی من به شخصه به داوری اهمیت نمی دهم و آن جزئی از بازی است. تمام تمرکزم روی نقاط قوت و ضعف ایران است و تمام بازیکنان در این بازی برای پیروزی تلاش خواهند کرد.

سرمربی عمان در پاسخ به سوال خبرنگار عمانی که ایران یکی از پرافتخارترین تیم های آسیاست و سابقه زیادی در تورنمنت های بین المللی دارد، چه برنامه ای دارد، گفت: بله ما در جام ملت های آسیا و تورنمنت های بین المللی سابقه چندانی نداریم و این بازی فرصتی برای است تا توانایی خودمان را نشان دهیم.ما در تمام بازی های مرحله گروهی از دیدار با ازبکستان گرفته تا ترکمستان تمرکز خودمان را از دست ندادیم و از هر بازی یاد گرفتیم. ما بازیکنان جوان و باتجربه را در کنار هم داریم و توانایی زیادی در گلزنی دارند.ایران دفاع خوبی دارد اما من هیچ ترسی ندارم چون می دانم بازیکنان ما نیز توانایی گل زدن به این تیم را دارند.

سرمربی هلندی در ادامه عنوان کرد: این خیلی خوب است که این مسابقات با ۲۴ تیم برگزار شد و تیم های کوچکی مثل عمان فرصت پیدا کردند تا این مسابقات قدرت خودشان را محک بزنند. ما در این مسابقات تجربه خوبی را کسب کردیم.

سرمربی عمان درباره اینکه راه یابی آنها به این مرحله تاریخی بود و این برای عمان کافی نیست، گفت: بله شما درست می گویید در ابتدا هدفمان راه یابی به مرحله یک هشتم نهایی بود اما اکنون هدف ما راه یابی به مرحله یک چهارم نهایی است. ما این طور نیست که در هتل باشیم و فقط به رسیدن به این مرحله راضی باشیم و دست روی دست بگذاریم. بازی با ایران برای ما تاریخی خواهد بود و ما در این بازی تمام تلاش خود را می کنیم تا به مرحله یک چهارم نهایی صعود کنیم و برای خودمان رکوردی تاریخی ثبت کنیم.

۴۵۱

پی اس کلاب
لینک کوتاه این آهنگ
http://ps-club.ir/1624/
پخش آنلاین
کد پخش آنلاین برای استفاده در وبلاگ و وبسایت
tag