Rate this post

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، تیم ملی ایران در نبردی که برایش حکم مرگ و زندگی دارد از ساعت ۲۰:۳۰ در دیداری پرهیجان و بسیار حساس از ساعت ۲۰:۳۰ به مصاف عمان رفت تا به دنبال سرنوشتی تاریخی، محمد بن‌زاید شهر ابوظبی شاهد این نبرد بزرگ جام هفدهم باشد.

برهم ریختگی و آشفتگی خطوط تیم ملی ایران در ابتدای کار باعث شد تا عمانی‌ها روی یک ضدحمله برق‌آسا با تنها یک پاس بلند، مهاجم خود را در موقعیت تک به تک با دروازه ایران قرار دهند و مجید حسینی به اجبار، بازیکن حریف را سرنگون کند و در دقیقه ۲، داور مکزیکی این بازی اعلام پنالتی به سود عمان کند و آب سردی بر پیکر یوزها ریخته شود.

سابقۀ طلایی علیرضا بیرانوند و شاهکارش در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه در برابر کریستیانو رونالدو و پرتغال، در آن لحظات سنگین و التهاب‌آور، بدل به دلگرمی هواداران تیم ملی شده بود، چرا که او با سوپرسیوهای خود در گذشته نشان داده بود که مرد لحظات کلیدی است و می‌توان بر رویش حساب کرد. احمد ال‌مهاجری زننده پنالتی عمانی‌ها شاید نمی‌دانست که در برابر چه دروازه‌بان بزرگ و افسانه‌ای قرار می‌گیرد! چرا که اگر می‌دانست از اضطراب و تشویش دست و پایش را گم می‌کرد و از زدن ضربه پنالتی انصراف می‌داد! اما او می‌خواست که احساس ناامیدی کریستیانو را در برابر بیرو تجربه کند!

سوپر سیو علیرضا بیرانوند با دست موافق برای باقی نگه داشتن ایران در جام هفدهم، به اندازه‌ای فوتبال ایران را به وجد آورد که در جام جهانی به وجد آورده بود! احمد ال‌مهاجری در دقیقه ۲، در همان لحظاتی که از شعف اندیشیدن به پیروزی در آسمان‌ها سیر می‌کرد با دستان غیورپسر ایران، از اوج آسمان‌ها به زمین کوبیده شد تا درس عبرت بگیرد که برابر دروازه‌ ایران، رویاپردازی ممنوع است.

دستان طلایی علیرضا بیرانوند برای اولین بار نیست که ایران را نجات می‌دهد و رویای تیم ملی را زنده نگه می‌دارد! دستان امن پسر ایران، زمینه‌ای را ساخت تا علیرضا جهانبهش پاسخ کوبنده‌ای را به عمانی‌ها بدهد و پیروزی را به ایران هدیه بدهد، او لایق‌ترین میراث‌دار مردانی بزرگ چون احمدرضا عابدزاده و ناصر حجازی در درون دروازه ایران است که ۸۰ میلیون هوادار، به داشتن او، به خود می‌بالند!

۱۱۰

پی اس کلاب
لینک کوتاه این آهنگ
http://ps-club.ir/1788/
پخش آنلاین
کد پخش آنلاین برای استفاده در وبلاگ و وبسایت
tag