Rate this post

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، ووریا غفوری روز گذشته اولین دیدار خود در جام ملت های آسیا را در کشور امارات تجربه کرد. غفوری که در دوره گذشته این مسابقات در استرالیا هم حضور داشت حالا با انگیزه تر از گذشته در تمرینات تیم ملی حضور پیدا می کند.غفوری که چندی پیش جام جهانی را از دست داده حالا با انگیزه تر از قبل برای حضور در بازی های تیم ملی تلاش می کند و این بار در دیدار با ویتنام ۹۰ دقیقه برای تیم کی روش به میدان رفت.

این بازیکن در گفت و گو با ما در خصوص بازی با ویتنام و همچنین دیدار آینده تیم ملی مقابل عراق صحبت هایی را انجام داده که متن آن را در زیر می خوانید:

* ابتدا از بازی با ویتنام صحبت کن…

خدا را شکر بازی خوبی انجام دادیم و امیدوارم همین روند را ادامه بدهیم. بازی با عراق هم یک بازی مهم دیگر است، الان ۲ بازی انجام دادیم و بازی با عراق هم برای سرگروهی است و کل تلاشمان را برای برد در آن مسابقه انجام می دهیم.

*خیلی ها می گویند بازی با عراق انتقامی محسوب می شود اما کی روش گفته ما به تمام رقبا احترام می گذاریم نظر خودت چیست؟

تمام رقبا برای ما قابل احترام هستند و حریف آسان در این بازی ها نداریم. هر چه رو به جلو می رویم بازی ها سخت تر می شود.بازی با عراق خیلی سخت است و باید تمام توان را در زمین بگذاریم تا به عنوان سرگروه صعود کنیم.همه رقبا هم برای ما قابل احترام هستند.

*این چندمین بازی بود که با لباس تیم ملی انجام دادی؟ یادت هست؟

راستش را بخواهید دقیق نمی دانم چند بازی انجام دادم، شاید حدود ۳۰ بازی انجام داده باشم. من یک سال و نیم درگیر آسیب دیدگی بودم و کمتر در اردوها حضور داشتم و به همین دلیل مدتی در مسابقات حضور نداشتم.

*حتما می دانی که تو جام ملت‌ها مربیانی مثل لیپی، زاکه رونی، کی روش حضور دارند، این مربیان چقدر در کیفیت جام ملتها تاثیر دارند؟

طبیعتا این موضوع تاثیر گذار است. وقتی مربیان بزرگ در اینجا حضور دارند سطح مسابقات بالا می رود.آنها باعث به وجود آمدن نظم تیمی هستند و در کل حضور مربیانی که شما اسم بردید تاثیر مثبتی در مسابقات این دوره داشته و کیفیت بازی ها را بالا برده است.

* اکثر بازیکنان تیم ملی در اظهارات اخیرشان مدعی هستند ما بازیکنان برای هم حتی از آتش هم رد می شویم. نظر تو چیست؟

چیزی که در این تیم می بینیم این است که همه با تمام وجود بازی می کنند. شرح وظایف همه مشخص است و انصافا تمام بازیکنان برای خوشحالی مردم بازی می کنند. من امیدوار هستم که تیم ملی در پایان مسابقات دل مردم را شاد کند که این موضوع از همه چیز مهم تر است.

*این روزها خیلی از کارشناسان مدعی هستند تیم ملی باید قهرمان این مسابقات شود. به نظرت این توانایی در تیم ملی وجود دارد؟

واقعا همه می بینند که تیم ها همه قوی هستند و اصلا کار راحتی نیست. بازی به بازی می جنگیم و الان خیلی زود است که در مورد قهرمانی حرف بزنیم. در اینکه بازیکنان تیم ملی هدفشان این است که ایران قهرمان مسابقات شود شکی نیست ولی ما فعلا فقط به بازی با عراق فکر می کنیم.

فارس

۴۵۱

پی اس کلاب
لینک کوتاه این آهنگ
http://ps-club.ir/1128/
پخش آنلاین
کد پخش آنلاین برای استفاده در وبلاگ و وبسایت
tag