۵ (۱۰۰%) ۱ vote

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، تیم ملی فوتبال ایران تمرین ریکاوری بعد از دیدار با دوستانه با قطر را از ساعت ۱۳:۳۰ به وقت محلی در اسپایر برگزار کرد.

* بازیکنانی که در ترکیب دیدار شب گذشته مقابل قطر به میدان رفته بودند امروز تنها در سالن بدنسازی اسپایر تمرین کرده و سپس به استخر و سونا رفتند.

* بازیکنانی که در نیمه دوم دیدار شب گذشته به زمین رفتند امروز زیر نظر کی روش فوتبال درون تیمی و تمرین ضربه به دروازه انجام دادند. کی روش مثل روزهای گذشته با دقت برنامه های مورد نظرش را به بازیکنان انتقال می داد و در چند نوبت به میلاد محمدی و مهدی ترابی برای دقت در ضربه آخر تذکر داد.

*در فوتبال درون تیمی که بین گروه قرمز و آبی برگزار شد اشکان دژاگه در یک تیم و مسعود شجاعی در یک تیم دیگر حضور داشتند و ۳۰ دقیقه فوتبال پرفشار بین دو تیم برگزار شد.مارکار آقاجانیان و اوسیانو هم در این تمرین کنار بازیکنان پا به توپ شدند.

* علیرضا بیرانوند، پیام نیازمند و امیر عابدزاده ۳ گلر تیم ملی امروز زیر نظر لوپز مشغول تمرین بودند. در بخشی از تمرین گلرها که ضربه به دروازه های کوچک بود بیرانوند با لوپز با زبان انگلیسی صحبت و شوخی می کرد.

*علی قلی زاده که این روزها در کنار سایر بازیکنان تیم ملی تمرین می کند امروز به صورت جداگانه با مربی بدنساز تیم ملی تمرین کرد.همچنین علیرضا جهانبخش نیز در کنار قلی زاده با مربی بدنساز تمرین کرد.

* تمرین تاکتیکی امروز بر خلاف روزهای گذشته در هوایی گرم برگزار شد که فشار تمرین عرق بازیکنان را حسابی در آورد.

*هنگامی که بازیکنان تیم ملی مشغول تمرین ضربه به توپ بودند صدای چند ماشین چمن زنی تمرین تیم ملی را تحت تاثیر قرار داد که این سر و صدای عجیب باعث ناراحتی بازیکنان شد.

تمرین امروز آخرین تمرین تاکتیکی ملی پوشان قبل از ترک قطر و سفر به امارات بود. قرار است تیم ملی فوتبال ایران در اولین دیدار خود در جام ملتهای آسیا روز ۱۷ دی ماه به مصاف تیم ملی یمن برود.

۴۵۱

پی اس کلاب
لینک کوتاه این آهنگ
http://ps-club.ir/142/
پخش آنلاین
کد پخش آنلاین برای استفاده در وبلاگ و وبسایت
tag