Rate this post

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، کاتانچ، سرمربی تیم ملی عراق در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل ایران در آخرین دیدار مرحله گروهی جام ملت‌های آسیا گفت: تاکنون شش امتیاز گرفته‌ایم و صعودمان قطعی شده است و به همین دلیل دیدار با ایران بازی خیلی خاصی نیست. با این حال برابر ایران برای برد به میدان می‌رویم. بازیکن مصدوم نداریم و می‌خواهیم بازی خوبمان را انجام دهیم.

وی درباره اینکه ایران خیلی خوب دفاع می‌کند و توانسته بازی‌های خوبی انجام دهد اظهار داشت: این صحبت‌های شما سوال نبود. تعریف بود.

کاتانچ در واکنش به اظهارنظر خبرنگار عراقی که برای برد تیمش آرزوی موفقیت کرد، گفت: شما باز هم سوال نپرسیدید. تیم ایران در دو بازی گذشته خوب بوده است. آن‌ها بازی به مراتب خوبی انجام می‌دهند. بازی فردا برایمان دشوار است چرا که آن‌ها تیم خوبی هستند. خیلی از تیم‌ها شبیه به هم هستند. بازی فردا سخت است و قطعا بازی فشرده‌ای را خواهیم دید.

سرمربی عراق در پاسخ به سوال که در بازی فردا به فکر کسب امتیاز و برد هستید یا انرژی خود را برای مرحله بعد نگه می‌دارید؟ تصریح کرد: برای ما خیلی مهم است که بتوانیم فردا بازی خوبی انجام دهیم. پس از بازی فردا به این فکر می‌کنیم که با بقیه تیم‌ها چطور بازی کنیم. دنبال این هستیم که خوب بازی کنیم و نتیجه خوبی بگیریم.

کاتانچ در پاسخ به این سوال که آیا شما از ایران می‌ترسید و این در حالی است که خبرنگاران شما می‌گویند فردا قطعا پیروز می‌شوید، گفت: نه من نمی‌ترسم. دیدار ایران مقابل آرژانتین را هم دیده‌ام، اما همه چیز فردا مشخص می‌شود. فردا بازی عادی و خوب خودمان را انجام می‌دهیم. اینکه چند درصد می‌توانیم برنده شویم بستگی به عملکردمان دارد.
سرمربی تیم ملی فوتبال عراق درباره دوستی با برانکو ایوانکوویچ و صحبت‌های او گفت: من صحبت‌هایش برانکو را نشنیدم. تمام تمرکزم را برای بازی گذاشته‌ام. هیچ صحبتی هم با برانکو برای بازی فردا نکرده‌ام. او دوست من است، اما دلیلی ندارد با او درباره این بازی صحبت کنم. من تمرکزم را روی بازی گذاشته‌ام.

کاتانچ درباره صحبت‌هایی که درباره بازی فردا می‌شود، عنوان کرد: من تمرکزم را روی بازی گذاشته‌ام. این تیم در جام جهانی خیلی خوب بازی کرد. من بازی‌های جوانمردانه این تیم را دیدم. ایران بازیکنان خیلی خوبی دارد. این فوتبال است و ما می‌خواهیم فردا بازی خوبمان را انجام دهیم. می‌خواهیم بهتر از آن‌ها باشیم. تلاش می‌کنیم مقابل تیمی که بازیکنان خوبی دارد نتیجه بگیریم. بازی‌های قبلی این تیم را دیده و اطلاعات کافی کسب کرده‌ایم.

وی درباره صحبت‌های اوسیانو کروز مربی ایران که دیروز گفت در خصوص صحبت‌های سرمربی عراق صحبتی ندارم، گفت: دنیای مجازی من تلفن و لب تاپم است. من در دنیای خبررسانی می‌شنوم که بازیکن جوان ما به خوبی رشد می‌کند. در بازی فردا هم می‌خواهیم فقط بازی کنیم و به موضوع دیگری فکر نمی‌کنم.

کاتانچ درباره اینکه دفاع تیم ملی عراق خوب نیست، یادآور شد: من با شما موافق نیستم. مقابل ویتنام یک گل به خودی داشتیم. گلی که ما خوردیم اشتباه فردی بود. اما شما در بازی با یمن دیدید که خوب بازی کردیم و توانستیم موفق شویم.

۴۵۱

پی اس کلاب
لینک کوتاه این آهنگ
http://ps-club.ir/1267/
پخش آنلاین
کد پخش آنلاین برای استفاده در وبلاگ و وبسایت
tag