Rate this post

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، درحالی که باشگاه پرسپولیس به درخواست برانکو پیشنهاد معاوضه گادوین منشا با سینا مریدی را به باشگاه فولاد خوزستان مطرح کرده بود این درخواست آنها از سوی فولاد رد شد و این بازیکن۲۲ ساله با مخالفت افشین قطبی سرمربی فولاد نتوانست به پرسپولیس بپیوندد، این روزها اعتصاب کرده‌است و در تمرینات فولادی‌ها شرکت نمی‌کند.

برخی منابع خبری از عدم حضور سینا مریدی در تمرینات فولاد خوزستان خبر داده و تاکید دارند او به باشگاه فولاد اعلام کرده که می‌خواهد راهی پرسپولیس شود.

ماجرا از آن جا شروع شد که سرخپوشان پایتخت بعد از درخواست جذب سینا مریدی راضی نشدند تا مبلغ رضایت نامه این بازیکن را بدهند و با توجه به علاقه شخصی این بازیکن به پرسپولیس و تعصب خاصی که چندین بار نسبت به این تیم نشان داده، شخصاً با مسئولان باشگاه مذاکره کرده‌است که در مبلغ رضایت‌نامه تخفیف بدهند تا خودش شخصاً این مبلغ را پرداخت کند و به تهران بیاید.

لازم به ذکر است که این اقدام مریدی می‌تواند تبعات بدی برای او به‌همراه داشته باشد و در صورتی که او نتواند به باشگاه پرسپولیس بپیوندد، بی‌شک دیگر شانس حضور در فولاد را نیز از دست خواهد داد و دوران فوتبالی او احتمالاً آسیب جدی خواهد دید که در دنیای فوتبال این اقدام را با عنوان خودکشی برای پیوستن به تیم محبوب یادمی‌کنند.

۱۱۰

پی اس کلاب
لینک کوتاه این آهنگ
http://ps-club.ir/1423/
پخش آنلاین
کد پخش آنلاین برای استفاده در وبلاگ و وبسایت
tag