Rate this post

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، رامین رضاییان درباره پیروزی تیم ملی مقابل تیم یمن گفت: بازی خیلی خوبی انجام دادیم و خوشحالم که برنده این بازی شدیم.

وی درباره اینکه تیم ملی برای تفاضل گل بالا این نتیجه را بدست آورد یا نه افزود: این چه حرفی است که می‌زنید؟ تیم‌های بزرگ را در این مسابقات دیدید که چه نتایجی گرفتند حتی استرالیا هم به اردن باخت و همه تیم‌ها خوب بازی می‌کنند یمن هم تیم خوبی بود خدا را شکر که ما برنده شدیم.کارهایی که کادر فنی از ما خواسته بود در زمین انجام دادیم تا برنده شویم. در حال حاضر همه فکر ما به بازی با ویتنام است.

بازیکن تیم ملی درخصوص اینکه این نتیجه چقدر ترس به جان تیم‌هایی مثل استرالیا یا ژاپن می‌اندازد،‌ادامه داد: اینطور نیست،‌همه تمرکز ما روی بازی‌های خودمان است و به تیم‌های دیگر کاری نداریم اما اینطور نیست که مثل گذشته تیم‌ها ضعیف باشند. همه تیم‌ها خوب و قوی هستند و در فوتبال امروز تیم ضعیف وجود ندارد. همه تمرکز ما روز بازی با ویتنام است تا انشاءالله نتیجه خوبی بگیریم و دل مردم ایران شاد شود چرا که برای ما سنگ تمام گذاشتند. امروز هم به استادیوم آ‌مدند و دستشان درد نکند چون بامعرفت هستند.

پی اس کلاب
لینک کوتاه این آهنگ
http://ps-club.ir/530/
پخش آنلاین
کد پخش آنلاین برای استفاده در وبلاگ و وبسایت
tag