Rate this post

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، انگار قرار است اسم باشگاه ریزه‌اسپور ترکیه به باشگاه پرسپولیس گره بخورد و پس از ماجرای تلخ فسخ قرارداد مهدی طارمی مهاجم سابق پرسپولیس با این باشگاه ترکیه‌ای و محکومیت و جریمه سنگین ایرانی‌ها دوباره و به بهانه‌های مختلف نام ریزه‌اسپور را بشنویم.

به تازگی مسئولان این باشگاه به علی علیپور مهاجم پرسپولیس پیشنهاد بالای یک میلیون دلاری داده بودند که البته علیپور آن را رد کرد.

اما ظاهرا طرف ترکیه‌ای کوتاه نیامده و برای جذب علیپور به یک مسئول ارشد ایرانی متوسل شده است. شنیده می‌شود مسئولان باشگاه ریزه اسپور برای به خدمت گرفتن علی علیپور سراغ مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش رفته‌اند و سلطانی‌فر در پاسخ به درخواست آن‌ها اعلام کرده من دخالتی در مسائل اجرایی باشگاه ندارم و کاری از دست من ساخته نیست.

نکته حائز اهمیت این موضوع نه ارتباط با وزیر ورزش ایران که گره خوردن مناسبات باشگاه ترکیه‌ای با پرسپولیس به سیاست و سیاستمداران است. قطعا فوتبال‌دوستان ایرانی فراموش نکرده‌اند که در جریان پرونده طارمی و پرسپولیس و باشگاه ریزه اسپور ترکیه که فیفا طرفین ایرانی را حسابی نقره داغ کرد، پای رئیس‌جمهور ۲ کشور هم به ماجرا باز شد! در جریان دیدار روحانی و اردوغان گویا موضوع پرونده طارمی و پرسپولیس و ریزه اسپور هم مطرح شده بود تا باشگاه ترکیه‌ای از شکایتش صرف‌نظر کرده یا این‌که در مورد جریمه ۷۹۰ هزار یورویی گذشت کند.

آن زمان رسانه‌های ایران و ترکیه از توافق مردان سیاست بر سر این پرونده و رضایت باشگاه ریزه اسپور به تخفیف ویژه به باشگاه ایرانی و طارمی خبر دادند و نوشتند باشگاه ترکیه‌ای فقط ۵۰ هزار یورو از جریمه اعمال شده فیفا علیه طرف ایرانی را می‌گیرد! به نوشته خراسان، از آن به بعد دیگر خبری از پرداخت پول یا عدم پرداخت کل آن یا مبلغ توافقی نشد و محرومیت طارمی و پرسپولیس سپری شد و به پایان رسید.

۱۱۰

پی اس کلاب
لینک کوتاه این آهنگ
http://ps-club.ir/683/
پخش آنلاین
کد پخش آنلاین برای استفاده در وبلاگ و وبسایت
tag