Rate this post

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، در صورتی که مهاجم مد نظر برانکو برای پرسپولیس جذب شود قطعا منشا از جمع سرخپوشان جدا خواهد شد و این در حالی است که نزدیکان به باشگاه اعلام کرده اند که سرمربی سرخپوشان با توجه به باز شدن پنجره نقل و انتقالات و امکان مذاکره و خرید بهترین ها برای پرسپولیس ، هنوز به شریفی به عنوان یک مهاجم تمام عیار اعتماد ندارد و به این ترتیب این دو بازیکن باید با شروع تمرینات تلاش زیادی کنند تا بتوانند شاید نظر برانکو را تغییر دهند.

برانکو در پایان نیم فصل به باشگاه اعلام کرد که برای نیم فصل دوم احتیاج به یک مهاجم تمام کننده دارد. با وجود منتفی شدن مذاکرات باشگاه با گوچی، پرسپولیس همچنان به دنبال مهاجم مد نظر برا‌نکو است که از طارمی و یا یک مهاجم خارجی به عنوان مهاجم آینده سرخپوشان نام برده می شود.

این در حالی است که بر‌انکو در نیم فصل اول با منشا و علیپور در نیم فصل اول کار را ادامه داد و در ابتدای فصل هم مهدی شریفی با نظر برا‌نکو به تیم جذب شد که این بازیکن در نیم فصل دوم می تواند برای پرسپولیس به میدان برود.

در صورتی که مهاجم مد نظر برانکو برای پرسپولیس جذب شود قطعا منشا از جمع سرخپوشان جدا خواهد شد و این در حالی است که نزدیکان به باشگاه اعلام کرده اند که سرمربی سرخپوشان با توجه به باز شدن پنجره نقل و انتقالات و امکان مذاکره و خرید بهترین ها برای پرسپولیس، هنوز به شریفی به عنوان یک مهاجم تمام عیار اعتماد ندارد و به این ترتیب این دو بازیکن باید با شروع تمرینات تلاش زیادی کنند تا بتوانند شاید نظر برانکو را تغییر دهند.

۱۱۰

پی اس کلاب
لینک کوتاه این آهنگ
http://ps-club.ir/9/
پخش آنلاین
کد پخش آنلاین برای استفاده در وبلاگ و وبسایت
tag