Rate this post

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز به نقل از پایگاه اینترنتی nau، مارکوس نویمایر، هافبک آلمانی-سوییسی که مدتی در استقلال بازی کرد، بعد از پایان نیم‌فصل نخست لیگ ایران به تیم آرائو در سوییس پیوست. او در لیگ ترکیه و تیم قاسم‌پاشا بود که این تیم تصمیم به کم کردن حقوق بازیکنان گرفت و دوران حضور نویمایر در این تیم به پایان رسید. تا این‌که وینفرد شفر به صورت تلفنی با این بازیکن به صحبت پرداخت تا او را به خدمت بگیرد. بازیکن پیشین استقلال گفت: «با خودم گفتم قرار است آنجا چه کار کنم.» وقتی نویمایر به ایران رسید و با استقلال قرارداد امضا کرد ۱۵۰ هزار فالوور اینستاگرام او بیشتر شد. او می‌گوید: «بله من در ایران فوق‌ستاره بودم.»

هیجان زیاد
به گزارش خراسان ورزشی، این هیجان زیاد سختی‌های خودش را داشت. نمی‌توانستم به خیابان‌ها بروم. وقتی به خیابان می‌رفتم خیلی‌ها کنار من می‌آمدند. حتی یک شام آرام نیز نمی‌توانستم تجربه کنم. اگر به یک رستوران می‌رفتم، باید در آنجا بسته می‌شد. به این ترتیب زندگی برای او سخت شد و فقط به خانه او خلاصه می‌شد؛ جایی که فقط تلویزیون می‌دید و پلی‌استیشن بازی می‌کرد.

حقوق نقدی
نویمایر می‌تواند از ۶ ماه حضورش در ایران حرف‌های زیادی برای گفتن داشته باشد. او در پایان هر ماه به دفتر باشگاه می‌رفت و حقوق خود را نقدی دریافت می‌کرد. نویمایر اضافه کرد: «وقتی دلار در ایران کم بود، حقوقم را به یورو می‌گرفتم.»

۳۰ هزار لایک برای انتقال
با این حال دلتنگی برای خانواده‌اش که به سوییس برگشته بودند و زندگی یکنواخت باعث شد تا او قراردادش را با استقلال فسخ کند. هرچند هواداران استقلال از این بابت ناراحت نشدند. او در همین رابطه گفت: «۳۰ هزار از فالوورهای من انتقالم به آرائو را لایک کردند. باورنکردنی بود این همه علاقه به فوتبال.»

۱۱۰

پی اس کلاب
لینک کوتاه این آهنگ
http://ps-club.ir/320/
پخش آنلاین
کد پخش آنلاین برای استفاده در وبلاگ و وبسایت
tag