Rate this post

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، در مراسم افتتاحیه جام ملت‌های آسیا، دو چهره مهم فوتبال ایران یعنی علی دایی و مهدی مهدوی کیا حضور داشتند. دایی می‌گوید با دعوت کنفدراسیون فوتبال آسیا خودش را به افتتاحیه رسانده بود. مصاحبه شماره ۱۰ فراموش نشدنی فوتبال ایران را در ادامه بخوانید:
مهمان کنفدراسیون فوتبال آسیا بودیم
بله، من به دعوت کنفدراسیون فوتبال آسیا در این مراسم شرکت کردم و واقعا خیلی به حال فوتبال خودمان تاسف خوردم. وقتی به امکانات فوتبال امارات نگاه می‌کنم می‌بینم که ما کیلومتر‌ها با این امکانات فاصله داریم و حتی یک سوم امکانات اینجا را در فوتبال ایران نداریم که اگر این طور بود می‌توانستیم در فوتبال آسیا آقایی کنیم.

نباید از سایر تیم ها عقب بمانیم
نسبت به سال‌های قبل، شرایط فوتبال در آسیا خیلی سخت شده و همه تیم‌ها به دنبال پیشرفت هستند. نباید ما از تیم‌های دیگر آسیا عقب بمانیم. درست است که ما از نظر امکانات کیلومتر‌ها با کشور‌هایی مانند امارات فاصله داریم، اما در تیم ملی تا توانستیم برای ملی پوشان سنگ تمام گذاشته ایم. این صحبت من در خصوص تیم‌های باشگاهی ایرانی است که هیچ چیز به عنوان امکانات در اختیار ندارند و حتی یک زمین تمرین ندارند، اما شما دیدید که تیم ملی یکی از بهترین اردو‌های خود ار در قطر و اسپایر جایی که بایرن مونیخ تمرین می‌کند برگزار کرد.

تیم ملی می‌تواند قهرمان شود
بعد از دیدن دیدار دو تیم بحرین و امارات دلم خیلی روشن است که تیم ملی راحت می‌تواند به فینال برود و به نظرم با این شرایط و این بازیکنانی که در اختیار دارد می‌تواند این دوره بعد از سال‌ها قهرمان شود. البته اگر ایران قهرمان نشود دلیل بر ضعف کادرفنی نیست. هرگز در فوتبال مشخص نیست چه اتفاقی رخ می‌دهد. دیدید که اردن، استرالیا را شکست داد، اما نمی‌توانیم بگوییم که استرالیا تیم خوبی نیست. فوتبالی که امارات بازی کرد اصلا در شان تیم میزبان این رقابت‌ها نبود و به نظر من امارات خیلی ضعیف نشان داد. شاید اردن، استرالیا را شکست داده باشد، اما این طور نیست که همیشه به همین شکل نتیجه بگیرد. امارات در برابر بحرین حرفی برای گفتن نداشت و به نظرم حق امارات شکست بود نه تساوی.

باید انتظار قهرمانی داشته باشیم
به نظر من الان با این بچه‌هایی که در تیم ملی هستند باید از ایران انتظار قهرمانی داشت. این بازیکنان بعد از سال‌ها بازی و تمرین در کنار هم، کاملا به هماهنگی رسیده اند و حتی اگر قهرمان نشوند، مطمئنم بهترین تلاش خودشان را به کار می‌گیرند. مردم این را به خوبی می‌فهمند.

با مهدی در مورد تیم ملی حرف زدیم
کیفیت مراسم افتتاحیه اصلا خوب نبود، ولی از فرصت به دست آمده، بهترین استفاده را بردیم و با مهدی مهدوی کیا در خصوص بازی‌های تیم ملی خودمان در جام ملت‌ها صحبت کردیم.

سایپا وضعیت خوبی ندارد
سایپا اصلا وضعیت خوبی ندارد. ما زمین تمرین نداریم و هنوز نتوانسته ایم بازیکنی را جذب کنیم. از سوی دیگر، باشگاه هم پولی ندارد که به تیم تزریق کند و در یک کلام نمی‌توانم بگویم شرایط ما خوب است.

۴۵۱

پی اس کلاب
لینک کوتاه این آهنگ
http://ps-club.ir/632/
پخش آنلاین
کد پخش آنلاین برای استفاده در وبلاگ و وبسایت
tag