Rate this post

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، برانکو ایوانکوویچ بعد از بازگشت به ایران گرد و خاک عجیبی را در باشگاه پرسپولیس به راه انداخته و قصد دارد با تغییرات زیاد، تیمی قدرتمند را برای نیم‌فصل دوم آمادۀ حضور در لیگ کند.

از همین رو مدیران ارشد باشگاه هم در روزهای اخیر در تکاپو افتاده‌اند تا بازیکنان مدنظر سرمربی کروات خود را در پنجرۀ نقل‌وانتقالاتی زمستان جذب کنند.
تحرکات باشگاه پرسپولیس در چند روز گذشته نشان می‌دهد که برانکو برای خط حمله پرسپولیس در نیم‌فصل دوم خواب‌های شیرینی دیده است.
با توجه به جدایی منشا و نهایی شدن انتقال ماریو بودیمیر کروات، هواداران پرسپولیس در نیم‌فصل دوم شاهد زوج خط حمله جدیدی خواهند بود.

با توجه به اضافه شدن بودیمیر و حضور بازیکنانی مانند شریفی، ترابی و علیپور، برانکو گزینه‌های متعددی برای زوج خط حمله در اختیار دارد.
اعتماد ویژه برانکو به هم وطن خود و تجربه بین المللی بودیمیر به احتمال زیاد این بازیکن را به مهرۀ اصلی پرسپولیس تبدیل خواهد کرد و زوج او در ترکیب اصلی مهمترین علامت سوال ترکیب پرسپولیس در نیم‌فصل دوم خواهد بود. به نوشته ورزش ۱۱، این طور که از شواهد و قرائن پیداست باید مهدی ترابی را محتمل‌ترین گزینه برای بازی در کنار بودمیر در ترکیب پرسپولیس دانست، ترابی در سال‌های اخیر نشان داده تبحر خاصی در زوج سازی دارد. ضمن این که تکنیک و سرعت او می‌تواند مکمل خوبی برای مهاجم بلندقد سرخ‌پوشان باشد.

۱۱۰

پی اس کلاب
لینک کوتاه این آهنگ
http://ps-club.ir/472/
پخش آنلاین
کد پخش آنلاین برای استفاده در وبلاگ و وبسایت
tag