Rate this post

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، با مراجعه به صفحه اینستاگرام آنتونی مارسیال، هافبک فرانسوی منچستریونایتد با این پیام رو به رو می‌شوید:"با عرض پوزش، این صفحه در دسترس نیست. لینک شما ممکن است شکسته خورده یا صفحه ممکن است حذف شده باشد. به اینستاگرام بروید."

مارسیال در تابستان با پیشنهاداتی مواجه شد و در آستانه ترک منچستریونایتد قرار داشت تا اینکه فصل ادامه یافت و ژوزه مورینیو از اولدترافورد رفت. با این حال به نظر می‌رسد او زیر نظر اوله گونار سولسشیر آینده خوبی در ترکیب شیاطین سرخ داشته باشد. عده زیادی از طرفداران مارسیال در فضای مجازی این اتفاق را اقدامی برای ترک منچستر می‌دانند اما ظاهرا اصل ماجرا به زندگی شخصی او مربوط می‌شود.

چندی پیش، یک خانم که ظاهراً خودش را خبرنگار معرفی کرده، با ادعای جنجالی و داغ به سوی خبرگزاری سان می‌رود. او ادعا می‌کند که با آنتونی مارسیال رابطه مخفیانه داشته است و برای فروش داستان خود، به سراغ این خبرگزاری جنجالی می‌رود. این خانم که می‌بیند ادعایش مورد توجه قرار نگرفته ماجرا را وارد فاز جدیدی می‌کند و در ابتدا، ۴ عکس از عکس‌های ارسالی آنتونی مارسیال را منتشر می کند و می گوید که او را ندیده است و هیچ گاه قصد برهم زدن خانواده ای را نداشته و این عکس ها به سال ۲۰۱۶ باز می گردد.

این، آخرین حمله این خانم نیست و ۲-۳ روز پیش باز هم عکس هایی از مارسیال منتشر می شود! به هر حال، به نظر می‌رسد این دلیل اصلی دور شدن آنتونی مارسیال از توئیتر و اینستاگرام است. عکس های منتشر شده، چیزی را ثابت نمی‌کنند و حتی ممکن است این عکس ها از آی‌کلاود این مهاجم فرانسوی به بیرون درز کرده باشند؛ همانطور که در سالیان اخیر شاهد حملات مکرر هکر ها به سلبریتی های مشهور بودیم و عکس های شخصی آن ها در اینترنت منتشر شد.

ایلنا

۴۵۱

پی اس کلاب
لینک کوتاه این آهنگ
http://ps-club.ir/62/
پخش آنلاین
کد پخش آنلاین برای استفاده در وبلاگ و وبسایت
tag