Rate this post

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، آخرین تمرین تیم ملی فوتبال کشورمان پیش از دیدار با عمان در مرحله یک هشتم نهایی جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹ از ساعت ۱۷:۴۵ امروز (شنبه) در زمین کریکت ورزشگاه بن زاید برگزار شد.

* با توجه به اینکه در زمین اصلی ورزشگاه بن زاید بازی‌های زیادی برگزار می‌شود، مسئولان AFC از تیم‌ها درخواست کرده‌اند تا آخرین تمرین خود قبل از بازی را در زمین دیگری برگزار کنند و فقط تیم‌هایی در زمین اصلی تمرین می‌کنند که قبلاً در آن ورزشگاه بازی نکرده باشند.

* در ۱۵ دقیقه ابتدای تمرین امروز بازیکنان به گرم کردن با توپ پرداختند و با توجه به اینکه نشست خبری کی‌روش در محل دیگری برگزار شد، این مربی با تأخیر ۱۰ دقیقه‌ای به تمرین رسید.

* ملی‌پوشان در تمرین امروز سر حال و شاداب به نظر می‌رسیدند و در همان قسمت نخست تمرین به آقا وسط پرداختند که در این تمرین بازار کری‌ها و شوخی بین بازیکنان بسیار گرم بود. کارلوس کی‌روش نیز پس از حضور در محل تمرین لحظاتی از نزدیک نظاره‌گر تلاش شاگردانش بود.

* کی‌روش در تمرین امروز برخلاف روز گذشته خوشحال به نظر می‌رسید و لبخند به لب داشت.

* هوای شهر ابوظبی امارات نیز نسبت به روزهای گذشته سردتر شده بود و باد شدیدی همراه با گرد و خاک می‌وزید.

* محمود اسلامیان از اعضای هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال در محل تمرین حضور داشت.

* یکی از مسئولان حراست زمین که عرب زبان و به شدت به فوتبال علاقه‌مند بود در گفت‌و‌گو با خبرنگاران ایرانی هشدار داد که تیم ایران نباید عمان را دست‌کم بگیرد. او گفت که همه مردم عرب زبان در دیدار فردا علیه تیم ایران خواهند بود و به تشویق عمان خواهند پرداخت که این صحبت‌های مسئول حراست با واکنش خبرنگاران ایرانی مواجه شد. خبرنگاران ایرانی به او گفتند قطعاً در دیدار فردا هواداران ایرانی اجازه این کار را به تماشاگران عرب زبان نخواهند داد.

* بازیکنان در بخش دیگر تمرین به ارسال پاس‌های سرعتی و تند پرداختند.

* طبق قانون خبرنگاران فقط در ۱۵ دقیقه ابتدایی اجازه حضور در تمرین را داشتند و پس از این مدت مسئولان AFC از خبرنگاران درخواست کردند تا محل تمرین را ترک کنند، اما کی‌روش اعلام کرد مشکلی از این بابت وجود ندارد و خبرنگاران می‌توانند فعلاً سر تمرین حضور داشته باشند.

* ملی‌پوشان ایران سپس تمرین ضربات ایستگاهی،‌ ارسال از جناحین و حفظ توپ تحت فشار انجام دادند.

* خبرنگارانی نیز از کشورهای مختلف از جمله عمان در محل تمرین تیم ایران حضور داشتند و به فیلمبرداری مشغول بودند.

۴۵۱

پی اس کلاب
لینک کوتاه این آهنگ
http://ps-club.ir/1671/
پخش آنلاین
کد پخش آنلاین برای استفاده در وبلاگ و وبسایت
tag