Rate this post

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، مصاحبه جنجالی کارلوس کی‌روش در خصوص سفر باشگاه پرسپولیس به ژاپن و همچنین سخنان گران‌بهای او درخصوص سفره مردم، جنجالی در فوتبال ایران به پا کرده که به این روزدی‌ها نمی‌توان آن را جمع‌وجور کرد.
انتقاد تند مجریان تلویزیونی تا پست‌ مشترک پرسپولیسی‌ها در فضای مجازی تنها گوشه‌ای از واکنش فوتبال‌دوستان به صحبت‌های اخیر سرمربی تیم‌ ملی کشورمان بوده است.
اما جالب است بدانید که اسطوره تیم ملی که اتفاقاً یک پرسپولیسی است، در این موضوع با کارلوس کی‌روش هم عقیده است و همیشه به اوضاع خوب مالی باشگاه محبوبش خورده گرفته است:
علی دایی در زمان سرمربیگری تیم ملی مصاحبه‌ای شبیه به صحبت‌های چند روز گذشته کی‌روش انجام داده:

من اصلا این حرف‌تان را قبول ندارم که پرسپولیس مشکل مالی دارد. خیل عظیم مردم و هوادار که همه جوره کمک می‌کنند. باید مدیری باشد که سرمایه‌ها را درست جذب کند و درست استفاده کند. عدم مدیریت‌ها باعث شده تا یک بدهی سنگین به جا بگذارند. تیمی که پول ندارد قبل از بازی در لیگ قهرمانان آسیا در دبی اردو می‌گذارد و بعد به ژاپن می‌رود و من شنیدم بعد از آن هم اردوی خود را در ژاپن می‌گذارد و به ایران برمی‌گردد؟ چطور می‌گویید این تیم پول ندارد؟ پس عذر می‌خواهم هزینه‌های این سفر در دو شهر که جزو گران‌ترین‌های جهان هستند (توکیو – دبی) چطور تامین شده است؟ اصلا شما نگاه کنید و بگویید چطور پول ندارند؟ شما با یک آدم بی سواد حرف می‌زنید؟ مطمئنا همه جای دنیا را دیدیم. چطور ما قبلا مربی تیم ملی بودیم و یک بازی تدارکاتی می‌خواستیم به ما نمی‌دادند، آن موقع پولدار بودیم و همه علیه ما بودند اما الان پرسپولیس بی پول شده؟ پرسپولیس الان می‌تواند با ۱۲ میلیارد تیم ببندد؟ این حرف‌ها چیست که می‌گویید؟"

۱۱۰

پی اس کلاب
لینک کوتاه این آهنگ
http://ps-club.ir/1712/
پخش آنلاین
کد پخش آنلاین برای استفاده در وبلاگ و وبسایت
tag