Rate this post

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، با توجه به اینکه تراکتورسازی در خط دفاعی مشکلاتی دارد، جذب مدافع یکی از برنامه‌های نقل و انتقالاتی این تیم به شمار می‌رود. در همین راستا از حسین کنعانی‌زادگان به‌عنوان یکی از گزینه‌های تراکتورسازی در نقل و انتقالات زمستانی یاد می‌شد که طی هفته‌های اخیر خبرهای زیادی در این مورد منتشر شد. کنعانی‌زادگان که همراه تیم ملی در امارات به سر می‌برد، تا آستانه حضور در تراکتورسازی تبریز هم پیش رفت اما این مساله به تازگی از تب و تاب افتاد.

بر اساس مذاکرات انجام شده، محمدحسین کنعانی‌زادگان در نیم‌فصل دوم به حضور خود در ماشین‌سازی ادامه خواهد داد و پروژه تراکتوری شدن مدافع تیم ملی در نقل و انتقالات زمستانی منتفی است. به این ترتیب باید دید تراکتوری‌ها در خط دفاعی که به شدت در آن احساس نیاز می‌کنند سراغ چه بازیکن دیگر خواهند رفت؟ کنعانی‌زادگان پیش از این هم با درخواست عقد قرارداد طولانی‌مدت تراکتوری‌ها مخالفت کرده و خواستار حضور به مدت نیم‌فصل در این تیم شده بود.

در مقابل هم تراکتوری‌ها با این درخواست مدافع تیم ملی مخالفت کرده بودند. شاید همین مساله باعث شد حالا حضور او در تراکتور منتفی شود. حضور در تیمی که ملی‌پوشان زیادی دارد و یکی از مدعیان اصلی کسب عنوان قهرمانی در لیگ هجدهم به شمار می‌رود. البته کنعانی‌زادگان که یکی از مدافعان جوان به حساب می‌آید، قصد دارد در اروپا فوتبال خود را دنبال کند که همین مساله باعث شد او با پیشنهاد قرارداد بلندمدت، مخالفت کند.

۴۵۱

پی اس کلاب
لینک کوتاه این آهنگ
http://ps-club.ir/1457/
پخش آنلاین
کد پخش آنلاین برای استفاده در وبلاگ و وبسایت
tag