Rate this post

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، نصرالله عبداللهی مشاور باشگاه استقلال اعلام کرد شرایط استقلال این روز‌ها خوب است و اگر مشکلات مالی وجود نداشته باشد این تیم می‌تواند نتایج خوبی را کسب کند. با سرپرست سابق استقلال در خصوص شرایط تیم، بحث آمدن جپاروف و نیومایر به استقلال و همچنین شرایط تیم ملی در آستانه جام ملت‌ها و شانس قهرمانی‌اش هم‌کلام شدیم.

دور جدید تمرینات استقلال از شنبه آغاز خواهد شد شرایط در حال حاضر چگونه است؟
خدا را شکر همه چیز بر وفق مراد است به غیر از پول که اگر آن هم قبل از شروع تمرینات برسد ان‌شاءالله هیچ مشکلی وجود نخواهد داشت. اسپانسر هم قول داده که هر چه زودتر پول پرداخت کند.

شما می‌گویید مشکلات مالی وجود دارد پس چرا می‌خواهید تیم را برای اردو به خارج کشور ببرید؟
برای رفتن به اردوی خارجی یکی نفر کمک کرده و قرار است بخشی از هزینه‌ها را تقبل کند. به همین خاطر قرار است اردو را در خارج از کشور برگزار کنیم. این اردو خیلی به استقلال کمک می‌کند تا پیش از شروع نیم فصل دوم به شرایط ایده‌آل و هماهنگ برسیم.

بالاخره داستان حضور جپاروف در استقلال به کجا رسید؟
در حال مذاکره با وی هستیم که وی به استقلال بیاید فعلا که هنوز هیچ تیمی بازیکن جدید نگرفته و از این لحاظ عقب نیستیم البته من در جایی خواندم که او به یک تیم ازبکستانی رفته در حالی که جپاروف هیچ جا نرفته و به ما قول داده که بیاید.

* اما خیلی‌ها می‌گویند او از نظر سنی خیلی پیر است؟
شش ماه از آخرین حضور وی در استقلال گذشته و فکر نمی‌کنم سن او زیاد باشد. شما کیانی سپاهان را ببینید همه کاره تیم است یا حدادی‌فر در ذوب آهن قبل از اینکه مصدوم شود فرمانده تیمش بود.

* شایعه حضور نورافکن در استقلال شنیده می‌شود؟
نورافکن از استقلال هم رفته و برای یک باشگاه دیگر بازی می‌کند. تیم‌های خارجی بازیکن جوان را می‌خرند و رویش سرمایه‌گذاری می‌کنند، سخت است که دوباره نورافکن را جذب کنیم.

* افتخاری در مصاحبه‌ای اعلام کرده که زمان وی هم گرو و نیومایر برای حضور در استقلال به وی پیشنهاد شده بودند؟
ما در یک پروسه در ترکیه حضور داشتیم که نیومایر هم آنجا بود، آخر‌های اردو بود که شفر به مدیریت پیشنهاد داد که این‌ها بازیکنان خوبی هستند و آن‌ها را جذب کنید. افتخاری به تهران بازگشت، اما در کمتر از چند روز مدیریت باشگاه عوض شد.

* حسین حسینی هم از تیم ملی خط خورد؟
از این اتفاقات زیاد می‌افتد. حسینی دروازه‌بان خیلی خوبی است، اما او نیاز به زمان دارد تا شایستگی‌هایش بیشتر شود. مطمئن باشید یک روزی حسینی بهترین گلر ایران خواهد شد.

* اما شایعه جدایی وی از استقلال شنیده می‌شود؟
مطمئن باشید حسینی جدا نمی‌شود و در استقلال خواهد ماند. به شما قول می‌دهم حسینی همین جا فوتبالش را با استقلال به پایان خواهد رساند.

ایلنا

۴۵۱

پی اس کلاب
لینک کوتاه این آهنگ
http://ps-club.ir/305/
پخش آنلاین
کد پخش آنلاین برای استفاده در وبلاگ و وبسایت
tag