Rate this post

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، بیژن ذوالفقار نسب در خصوص با بازی تیم ملی ایران مقابل یمن اظهار داشت : تیم ملی بازی خوب و کم اشتباهی از خود ارائه داد ، تیم یمن به خوبی توسط کی‌روش ارزیابی شده و روی نقاط ضعف این تیم به خوبی عمل کرده که آن هم قلب دفاعی این تیم بوده که با استفاده از توپ های هوایی ، تیم ملی سه گل خود را روی ضربات کرنر و ایستگاهی به ثمر رساند ، که این نشان می‌دهد کادر فنی و کی‌روش به خوبی تیم یمن را مورد ارزیابی قرار داده و در کل تیم ملی عملکرد مثبتی را از خود نشان داد.

وی در مورد اظهارات کیروش و حمله او در کنفرانس خبری به برانکو گفت : قرار نیست فعلا در این زمینه صحبتی بشود ، و فعلا نظری در این باره نخواهم داد که مبادا بهانه ی را دست کسی بدهم.

پیشکسوت فوتبال ایران ضمن آرزوی موفقیت برای تیم ملی در ادامه مسیر گفت: سرمربی تیم ملی دومین حضور خود را در این تورنمنت تجربه می‌کند و مسلما تجربه کافی و شناخت لازم را از حریفان به دست آورده و باید منتظر ماند و دید در ادامه مسیر چه نتایجی کسب خواهد شد. دیدار برابر یمن یک پیروزی خوب و روحیه بخش برای ایران بود و امیدواریم این مسیر ادامه یابد.

ایلنا

۴۵۱

پی اس کلاب
لینک کوتاه این آهنگ
http://ps-club.ir/609/
پخش آنلاین
کد پخش آنلاین برای استفاده در وبلاگ و وبسایت
tag