Rate this post

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، هفدهمین دوره‌ی جام ملت‌های آسیا تا به اینجا پر از حواشی ریز و درشت برای فوتبال ایران بوده از جمله جنگ کی‌روش و برانکو که با هر برد ایران به شدید ترین حالت خود می‌رسد.

در این چند روز اظهار نظرهای زیادی پیرامون مصاحبۀ آخر کی‌روش علیه برانکو شد که عده‌ای بر آرامش تیم ملی تایید داشتند و عده‌ای حق را به کی‌روش و برخی‌ هم از برانکو حمایت می‌کردند. نکته قابل توجه این است که برانکو هنوز هیچ واکنشی در این مورد نداشته و فعلا سکوت کرده تا بعداز عدم موفقیت احتمالی تیم‌ملی به سیبل کی‌روش و دوستانش تبدیل نشود.

بررسی یک موضوع در این بین قابل تامل است: برانکو که به‌دلیل اعلام دوستی دیرینه‌اش با کاتانچ سرمربی عراق و تمجید از این مربی و البته با تایید این موضوع که عراق شانسی در برابر ایران نخواهد داشت چنین به باد انتقاد گرفته و متلک‌های ریز و درشتی در کنفرانس خبری بعد بازی با یمن متحمل شد، آیا بدتر از صحبت‌‎های مارکار آقاجانیان بوده است؟

مارکار طی صحبت‌هایی که با خبرنگاران داشته اعلام کرده که عراق شانس اول صعود از گروه است.این تناقض‌های رفتاری از کادر فنی تیم ملی در شان کشور ما نیست. بررسی این موضوع که آیا عراق از تیمی که سال‌هاست در صدر آسیا ایستاده و در رنکینگ فیفا رتبۀ ۲۹ است، بر روی کاغذ شانس بیشتری دارد یا نه کار زیاد سختی نیست.

موضوع از آنجایی جالب می‌شود که شفر هم در مصاحبه‌ای اعلام کرده که ژاپن برای قهرمانی در آسیا حریفی ندارد.از قرار معلوم کادرفنی تیم ملی مخصوصا کی‌روش فقط برای کوبیدن برانکو آماده هستند و از هر صحبت سرمربی پرسپولیس حاشیه‌ای بوجود می‌آورند. به نوشته ورزش ۱۱، به هرحال چنین برخوردها و دوگانگی‌ها همگی به ضرر فوتبال ایران است و امیدواریم به زودی به پایان برسد.

۱۱۰

پی اس کلاب
لینک کوتاه این آهنگ
http://ps-club.ir/798/
پخش آنلاین
کد پخش آنلاین برای استفاده در وبلاگ و وبسایت
tag