Rate this post

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، علی پروین معتقد است تیم ملی در شرایط خاصی قرار گرفته و همین یکی دو هفته تا پایان جام ملت‌های آسیا، همه باید فکرشان حمایت از تیم ملی باشد.

او در تازه‌ترین مصاحبه اش گفت: «در دو بازی اول یمن و ویتنام حریفان تمرینی ما بودند و فقط دفاع کردند. آن دو بازی را باید از جام، حذف کنیم، چون عیار تیم ملی مشخص نشد. به همین خاطر بازی با عراق، اولین بازی رسمی ما بود که در آن نتوانستیم خوب باشیم. من فکر می‌کنم توان تیم ملی خیلی بیشتر از اینهاست، ولی جلوی عراق خوب بازی نکردیم. البته چند موقعیت ساختیم، اما ضربه آخر را نزدیم.»

پروین اضافه کرد: «البته شانس هم آوردیم که گل نخوردیم. من موافق نیستیم که با تیم دوم در این بازی ظاهر شویم، اما این اتفاق افتاد و آخرش هم به مساوی رسیدیم. فکر می‌کردیم بتوانیم عراق را ببریم. با این حال تیم اول گروه صعود کردیم و بچه‌ها می‌گویند در سمت راحت ترجدول افتادیم. انشالله بچه‌ها بتوانند در سایر رقابت ها، بهتر از این‌ها عمل کنند، چون تیم ملی انتظارات را بالا برده و باید به اندازه انتظاری که از این تیم می‌رود، نتیجه هم بگیریم.»

سرمربی پیشین پرسپولیس در خصوص دیدار با عمان نیز افزود: «یکی، دو بازی از تیم عمان را دیدم و به نظرم آن‌ها تیم چغری هستند. همه تیم‌هایی که از کشور‌های عربی می‌آیند، می‌توانند برای مان دردسرساز باشند. باید حواس بچه‌ها جمع باشد. حق اشتباه کردن نداریم. در جام ملت ها، اولین اشتباه، آخرین اشتباه است. فکر می‌کنم عمان برای بازی با ما، دفاعی خواهد بود و ما به همین علت باید با تمام توانی که درتیم وجود دارد، روی دروازه شان حمله کنیم.»

پروین در نهایت حرف هایش را این طور به پایان رساند: «از نظر من توانایی بردن عمان را داریم، چون بازی‌ها پشت سر همدیگر است باید در همان ۹۰ دقیقه کار را تمام کنیم. بچه‌ها باید بهترین بازی خودشان را نشان بدهند. به عقیده من اگر در همان ۲۰، ۲۵ دقیقه اول یک گل بزنیم، کارمان راحت‌تر می‌شود. انشالله بازیکنان تیم ملی بهتر از بازی با عراق باشند و در مراحل حذفی، خیال مان را راحت کنند. تنها راهی که وجود دارد، این است که بتوانیم بهترین نمایش را نشان بدهیم و با قدرت به مراحل بعدی برویم. همه دوست دارند تیم ملی نتیجه بگیرد و تا پایان جام، همین یکی، دو هفته‌ای که باقی مانده، وظیفه داریم بیشتر از قبل، از تیم ملی حمایت کنیم.»

خبرورزشی

۴۵۱

پی اس کلاب
لینک کوتاه این آهنگ
http://ps-club.ir/1733/
پخش آنلاین
کد پخش آنلاین برای استفاده در وبلاگ و وبسایت
tag