Rate this post

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، پس از پایان نیم‌فصل نخست لیگ برتر ایران، تیم‌ها برای تقویت خود دست‌به‌کار شدند و بازیکنان جدیدی را به لیست خود اضافه کردند.

پرسپولیس یکی از تیم‌هایی بود که به دلیل پایان یافتن زمان محرومیت خود، اقدام به جذب چند بازیکن جدید کرد. سرخ‌پوشان در ابتدا محمد نادری و در روزهای اخیر، بودیمیر کُروات را به لیست خود برای ادامۀ فصل اضافه کردند. اما تیم فوتبال استقلال تاکنون در نقل‌وانتقالات بازیکن جدیدی جذب نکرده و چند بازیکن ضعیف خود را نیز از لیست خارج کرده است.
جذب مهاجم کروات توسط پرسپولیس، با واکنش استقلالی‌ها همراه شد. هواداران آبی‌ها که از کوتاهیِ مسئولان باشگاه استقلال مبنی بر جذب بازیکنان جدید ناراحت بودند، خرید مهاجم خارجی جدید توسط قرمزهای پایتخت را مورد انتقاد قرار دادند. آنها با انتشار مبالغ مختلف در فضای مجازی مدعی شدند که قیمت مهاجم جدید پرسپولیس بسیار بالا بوده است. پرسپولیسی‌ها هم این ادعاهای هواداران استقلال را بی‌جواب نگذاشتند و مبلغ بالای فسخ قرارداد بازیکنان ضعیفی چون نیومایر و الحاجی‌گرو را به یاد استقلالی‌ها آوردند.

روزنامۀ پیروزی، در صفحۀ اصلی چاپ امروز خود با گذاشتن عکسی از وینفرد شفر، اقدامات نقل‌وانتقالاتی باشگاه استقلال را به تمسخر گرفت.

۱۱۰

پی اس کلاب
لینک کوتاه این آهنگ
http://ps-club.ir/1086/
پخش آنلاین
کد پخش آنلاین برای استفاده در وبلاگ و وبسایت
tag