Rate this post

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، تیم پرسپولیس روز گذشته موفق شد با نتیجه ۴-۰ الشحانیه قطر را در هم بکوبد. شاگردان برانکو ایوانکوویچ در این دیدار نمایشی دلچسب ارائه کردند و در نبود ۳ بازیکن ملی پوش و با حضور مهره های جدید، درخشان ظاهر شدند.

برانکو برای این مسابقه همچون اکثر دیدارهای نیم فصل اول چینش ۴۴۲ لوزی را انتخاب کرد تا مشخص شود او برای نیم فصل دوم تغییر سیستمی در تیم ایجاد نمی کند و با همان سیستم قبلی به مصاف رقبا می رود. حضور احمد نوراللهی، کمال کامیابی نیا و محسن ربیع خواه بار دیگر رقابت را برای حضور در ترکیب اصلی به عنوان هافبک دفاعی بیشتر و بیشتر خواهد کرد.

اما بازی با یک هافبک دفاعی، این فرصت را به تیم پرسپولیس می دهد که عناصر هجومی بیشتری را در ترکیب خود داشته باشد. در نیم فصل دوم با اضافه شدن بودیمیر، رفیعی، ترابی و شریفی رقابت در پست های هجومی افزایش می یابد و برانکو فرصت استفاده از ترکیب های متنوع را دارد.

البته اصلی ترین چالش او در بازی نخست محرومیت کمال کامیابی نیا، مصدومیت محسن ربیع خواه و غیبت احمد نوراللهی به علت بازی در جام ملت ها است که کار را برای انتخاب هافبک دفاعی سخت می کند.

خبرورزشی

۴۵۱

پی اس کلاب
لینک کوتاه این آهنگ
http://ps-club.ir/1652/
پخش آنلاین
کد پخش آنلاین برای استفاده در وبلاگ و وبسایت
tag