Rate this post

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، بهتاش فریبا، در خصوص بازی ایران مقابل یمن گفت: در هر تورنمنتی اولین بازی مهمترین بازی است بنابراین کی‌روش خیلی روی آن تمرکز داشت که بهترین بازی ما باشد. با تیمی بازی داشتیم که رنکینگش با ما فاصله دارد چندین سال است اول آسیا هستیم، نفراتی که داریم اکثرشان لژیونر هستند و در تیم‌های خوبی بازی می‌کنند بنابراین از قبل انتظار یک برد خوب را داشتیم با این حال در فوتبال نمی‌توان نتیجه را پیش‌بینی کرد و باید ۹۰ دقیقه تمام شود.

فریبا در ادامه افزود: تیم ما چون خیلی زود گل زد توانست تعداد گل‌هایش را بالا ببرد و شرایطی بوجود بیاورد که حریف تحت فشار قرار بگیرد. با هافبک‌های توپ‌گیری که داشتیم توانستیم خیلی از فرصت‌ها را از حریف بگیریم. قدرت خط دفاعی ما و هافبک‌هایمان به حریف اجازه بازسازی ندارد و آنها تنها یکی دو موقعیت نصفه و نیمه داشتند.

بهتاش فریبا در مورد گل‌های تیم ملی ایران گفت: گل‌هایی که ما زدیم مختلف بودند هم روی شوت‌زنی، هم روی ارسال،‌هم روی ریباند و هم با پاس عمقی به گل رسیدیم. این مساله می‌تواند برای یک تیم خیلی مهم باشد که در شرایط مختلف به گل برسد.

پیشکسوت استقلال تهران درخصوص تعویض سیدمجید حسینی بین دو نیمه گفت: این تعویض به خاطر بینش خیلی خوب کی‌روش بود. من هم هنگامی که بازی را نگاه می‌کردم گفتم اگر جای کی‌روش بودم حسینی را بین دو نیمه تعویض می‌کردم چون او عصبی بازی می‌کرد و ممکن بود خطری برای تیم بوجود بیاورد.

فریبا در ادامه گفت: بردن با پنج گل در بازی اول از نظر روحی برای ما اتفاق خوبی بود. تیم ویتنام هم که با آن بازی داریم تقریبا خط دفاعش مانند یمن است اما خط حمله و هافبک آنها قدرتش خیلی بیشتر از یمن است. خط هافبک و حمله آنها هم سرعتی است و خیلی زود و هم نزدیک می‌شوند و فضا را می‌بندند به نظر من بازی ما با ویتنام سخت‌تر از یمن خواهد بود.

فریبا در پاسخ به این سوال که خیی‌ها معتقدند برد ۵ گله مقابل یمن برای ایران کار راحتی بوده گفت: شروع مسابقات نشان داد این دوره ممکن است شگفتی‌های زیادی بوجود بیاید. شگفتی‌هایی که روز اول مقابل استرالیا بوجود آمد اما من فکر می‌کنم شاید اگر استرالیا هم در ۱۵ دقیقه اول به اردن گل می‌‌زد می‌توانست تعداد گل‌های بیشتری داشته باشد ضمن این که اردن هم دروازه‌بان و هم خط دفاعی‌اش با تیم یمن خیلی تفاوت دارد. ما قدرت‌مان از این تیم‌ها بیشتر است. اما اگر شرایط حریف را بسنجیم به نظرم این تیم‌ها از نظر کیفی از یمن بهتر بودند. در اینگونه تورنمنت‌ها از بازی دوم به بعد شرایط می‌تواند طبیعی‌تر شود.

وی درخصوص عملکرد ملی‌پوشان استقلال گفت: همانطور که گفتم سیدمجید حسینی عصبی بود اما به هر حال تمام توپ‌های اول را زد. پژمان منتظری نیز عملکرد خوبی از هنگام ورودش به زمین داشت. با این وجود فشار زیادی روی خط دفاع و دروازه ما بوجود نیامد که بخواهیم شرایط مدافعان را در کل بسنجیم. فقط می‌توانم بگویم تعویض،‌تعویض بسیار درستی بود و با آمدن پژمان آرامش به تیم ما اضافه شد.

پیشکسوت فوتبال ایران درمورد حاشیه‌هایی که پس از بازی پیرامون تیم ملی ایجاد شد گفت: من فکر می‌کنم ما فدراسیونمان اگر قوی باشد می‌تواند این را جمع کند. باید از تیم ملی حمایت کنیم، باشگاه‌ها فرزند تیم ملی هستند. یعنی باید همیشه کمک کنند که تیم ملی ما در آسیا و جهان شرایط خوبی داشته باشد همه ما وظیفه داریم در مقاطعی که تیم ملی ما مسابقات مهم را برگزار می‌کند از آن حمایت و به آن کمک کنیم. این تیم برای شخص خاصی نیست برای مملکت و مردم ما است.

فارس

۴۵۱

پی اس کلاب
لینک کوتاه این آهنگ
http://ps-club.ir/592/
پخش آنلاین
کد پخش آنلاین برای استفاده در وبلاگ و وبسایت
tag