Rate this post

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، دیدار تیم های ملی فوتبال ایران و عراق در مرحله گروهی جام ملت های آسیا از ساعت ۱۹:۳۰ امروز چهارشنبه در ورزشگاه آل مکتوب شهر دبی آغاز شد که نیمه اول این دیدار با تساوی بدون گل به پایان رسید.

تیم ملی ایران در این دیدار با ترکیب علیرضا بیرانوند، محمدحسین کنعانی‌زادگان، سید مجید حسینی، وریا غفوری، میلاد محمدی، روزبه چشمی، امید ابراهیمی(کاپیتان)، علیرضا جهانبخش، وحید امیری، سامان قدوس و سردار آزمون به میدان رفت.

دقیقه ۳ : دو تیم که انگیزه بالایی برای رسیدن به دروازه یکدیگر داشتند فوتبال سرعتی را در دستور کار قرار دادند که هیجانات اول بازی بر میدان حاکم بود و موقعیت خطرناکی ایجاد نشد.

دقیقه ۱۰: بازیکنان تیم ملی فوتبال عراق که نمی خواستند به ایران فرصت پی ریزی حمله را بدهند، پرس شدیدی را روی بازیکنان ایران گذاشتند.

دقیقه ۱۲: بهترین فرصت برای ایران ایجاد شد که توپ ارسالی وحید امیری را در دهانه دروازه سردار آزمون با سر به زمین کوبید تا توپ از کنار دروازه به بیرون برود.

دقیقه ۲۰: دو تیم که از ابتدای بازی تلاش زیادی برای در اختیار گرفتن میدان می کردند بازی متعادل اما پرسرعتی را به نمایش گذاشتند و توپ در زمین دو تیم در رفت و برگشت بود.

دقیقه ۲۲: خطایی که پشت محوطه جریمه روی امید ابراهیمی صورت گرفت فرصت مناسبی را در اختیار ایران قرار داد تا از یک ضربه ایستگاهی به گل برسد که ضربه سامان قدوس به بدن بازیکنان عراق خورد و راه به دروازه نبرد.

دقیقه ۲۶: امید ابراهیمی که در این دیدار کاپیتان ایران بود درون محوطه جریمه عراق سرنگون شد و در حالی که او اعتقاد به پنالتی داشت، روشن ایرماتف دستور به ادامه بازی داد.

دقیقه ۳۵: عراقی ها در معدود حملاتی که روی دروازه ایران ایجاد کردند شوتی را به سمت دروازه شلیک کردند که با فاصله کمی از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۳۹: سامان قدوس در مرکز زمین روی بازیکن عراق مرتکب خطا شد و از داور ازبکستانی کارت زرد دریافت کرد. در این صحنه بازیکنان دو تیم با یکدیگر درگیری کوتاهی داشتند.

دقیقه ۴۲: توپ در یک رفت و برگشت درون محوطه جریمه به علیرضا جهانبخش رسید و درحالی که این بازیکن فرصت باز کردن دروازه عراق را داشت توپ را با فاصله کمی به بالای دروازه زد.

دقیقه ۴۵: دو تیم که با انگیزه های یکسان نیمه اول را دنبال کردند بازی پرفشار و سرعتی را در دستور کار قرار دادند به گونه ای که توپ در زمین دو تیم در حال رفت و برگشت بود. در وقت های اضافه نیمه اول ضربه سردار آزمون به دست بازیکن عراق برخورد کرد اما داور اعتقادی به پنالتی نداشت.

۴۵۱

پی اس کلاب
لینک کوتاه این آهنگ
http://ps-club.ir/1417/
پخش آنلاین
کد پخش آنلاین برای استفاده در وبلاگ و وبسایت
tag