Rate this post

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، علیرضا بیرانوند دروازه‌بان ایران که در جام جهانی توانست پنالتی رونالدو را مهار کند، در بازی برابر عمان نیز درخشید و توانست پنالتی کاپیتان این تیم را مهار کند تا زمینه ساز برتری ایران شود.

علیرضا بیرانوند در گفت‌وگو با خبرگزاری فرانسه (AFP) گفت: بعد از آن که پنالتی کریستیانو رونالدو را در جام جهانی گرفتم، همه هواداران ایرانی از من انتظار دارند که تمام پنالتی‌ها را مهار کنم. در موقع زدن ضربه پنالتی بازیکن عمان یک ثانیه یاد پنالتی رونالدو افتادم و گفتم نباید اجازه دهم که مردم فکر کنند مهار پنالتی رونالدو شانسی بوده است. تلاش کردم تا تمرکز داشته باشم و بتوانم این ضربه را مهار کنم چون کار من حراست از دروازه تیم است و باید به تیمم کمک کنم که برنده شود. حالا که به دوران بازی خودم نگاه می‌کنم، می‌بینم که محدودیتی در رویاپردازی ندارم.

او درباره کمک سردار آزمون به او، قبل از زدن این ضربه گفت: من قبل از این که سردار چیزی بگوید تصمیم خودم را گرفته بودم که به کدام سمت شیرجه بزنم و وقتی هم سردار آن علامت را داد مطمئن شدم.

تیم ملی ایران از سال ۱۹۷۶ تاکنون نتوانسته است عنوان قهرمانی را در جام ملت‌های آسیا به دست بیاورد. در همین رابطه بیرانوند گفت: راستش را بخواهید همه بازیکنان تیم ملی هر روز به این مساله فکر می کنند. آرزوی همه ماست که تیم بتواند به عنوان قهرمانی برسد. بعد از ۴۳ سال، الان بزرگترین آرزوی ورزشی مردم ایران، این است که تیم بتواند قهرمان آسیا شود. بعد از نمایش خوب در جام جهانی روسیه، انتظارات از تیم ما خیلی بالاست تا به موفقیت برسد. مدت‌هاست که تیم اول آسیا در رده بندی هستیم و باید بتوانیم در این رقابت‌ها این مساله را ثابت و با قهرمانی دل مردم کشورمان را شاد کنیم.

۴۵۱

پی اس کلاب
لینک کوتاه این آهنگ
http://ps-club.ir/1835/
پخش آنلاین
کد پخش آنلاین برای استفاده در وبلاگ و وبسایت
tag